Gelvonų miestelyje – „Kvieslys sveikatai“

Ne veltui sakoma: „Sveikas žmogus – sveika visuomenė“. Todėl mes, Gelvonų vidurinės mokyklos mokiniai ir mokytojai, jau visą savaitę prieš sporto šventę miklinome ir rankas, ir kojas. Mamos, močiutės mąstė, kokius sveikus maisto patiekalus galės patiekti ant stalų. Renginį „Kvieslys sveikaton“ finansavo Sveikatos apsaugos ministerija. Gelvonų bendruomenės pirmininkė O. Valančienė, parašiusi projektą „Kvieslys sveikaton“, partnere pasirinko ir Gelvonų vidurinę mokyklą. Tad spalio 10 dieną nuo pat ankstyvo ryto rinkosi į mokyklą ir dideli, ir maži.

Ant stalų raibuliavo rudens puokštės. Puokščių konkursas „Gaidžio uodega“ pasižymėjo originalumu, spalvingumu ir charizmatiškomis savybėmis. O patiekalų gausumas! Viskas buvo gaminama namuose ir su sąlyga – nieko pirkto. Ko tik čia nematėme: ir keptą krokodilo pyragą, ir įvairių salotų, ir kibinų. Konkursui „Kepu, kepu bandeles…“ dalyviai pristatė kepinius iš vaisių ir daržovių. Tikrai labai gardu!

Na o po gardžių pietų reikia netingėti ir nemiegoti, o šiek tiek pajudėti. S. Miknevičius pakvietė į sporto salę. Smiginio varžybose dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės: ir vyresni, ir jaunesni. Suaugusiųjų grupėje – 26 žmonės, vaikų grupėje (nuo 0-4 klasių) – 31, jaunių grupėje (5-8 klasės) – 47, jaunimo grupėje – 60 žmonių. Patikėkite – labai daug sportiškų žmonių išvydome. Rungties „Akmens stūmimas“ dalyviai daug „košės“ raumenyse turėjo, nes tokį sunkų akmenį išstumti ne bet kas gali. Įdomiausia rungtis buvo „Pasivaikščiojimas trise ant slidžių“. Tai senovinis žaidimas, kuriame dalyvauja visa komanda.

Gyvo garso koncerte Talačkų šeima padainavo net kelias dainas. Traukėme visi: ir dideli, ir maži. Ačiū jiems!

Tokios šventės vienija žmones: kuo daugiau šilumos ir šypsenų veiduose, tuo mažiau pykčių ir nesantaikos. Ačiū visiems dalyviams.

Bendruomenės narė Sodra Bartulienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Gelvonų miestelyje – „Kvieslys sveikatai“”

  1. man patiko parašė:

    buvo tikrai nerealu, galetu pasikartoti ♥

  2. BUDULIS parašė:

    Tai nuo kada Sondra pakeite varda i Sodra? Kazkokius izdevonus darot.

Comments are closed.

scroll to top
+