Ar atsistatydins D. Aleknienė?

alekniene g.jpggPrieš rajono tarybos posėdį trečiadienį vyko Kontrolės komiteto posėdis, kuriame buvo svarstomos Širvintų ligoninės audito išvados. Kontrolierė A. Adomavičienė paaiškino, kad paslaugos ligoninėje planuotos netinkamai, lėšos naudotos neefektyviai. Ligoninės vyr. gydytoja D. Aleknienė net nepateikdavo išlaidų sąmatos tvirtinti įmonės steigėjui (Savivaldybės tarybai). Buvusio chirurgijos, reanimacijos skyrių darbuotojams, vyr. gydytojos įsakymu, buvo mokami didžiuliai nepateisinami priedai. Nors chirurgijos skyriuje ilgą laiką vyko remontas ir operacinės visiškai nedirbo, darbuotojai gaudavo daug didesnius atlyginimus negu dirbantys kituose skyriuose. Vaistų apskaita visiškai sumaišyta, niekur neatsispindi, kur ir kada panaudoti labdaros būdu gauti medikamentai (jų yra 15 procentų). Nepatvirtinta vidaus kontrolės tvarka, nėra viešumo.

Tarybos narės Marijos Gudonienės nuomone, seniai reikėjo keisti ligoninės vadovę. Pasak Nikolajaus Dorofejevo, niekas nenorėjo pyktis su gydytojais. Kur matyta, kad gydytojas, dirbantis Širvintų reanimacijos skyriuje, kuriame tik 3 lovos, gauna 3 tūkstančių litų atlyginimą, o štai vilniškiai, turėdami 8 ligonius, gauna tik 3,5 tūkstančio. Nepateisinama, kad Vaikų ligų skyriuje vaikų kambarys, įrengtas už suaukotas lėšas, visada būna užrakintas, vaikai neleidžiami žaisti motyvuojant, kad jie viską sulaužys.

Tarybos narės Marijos Gudonienės nuomone, reikia kreiptis į visas įmanomas institucijas (Darbo inspekciją, Viešųjų pirkimų tarnybą, Valstybės kontrolę, Specialiųjų tyrimų tarnybą), kad atliktų išsamų tyrimą ir nubaustų pažeidėjus. Beje, audito ataskaitoje rašoma, kad kontrolierė kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl viešųjų pirkimų organizavimo Širvintų ligoninėje įvertinimo.

Rajono tarybos posėdyje Komiteto pirmininkė J. Barbaravičienė informavo tarybos narius apie priimtą sprendimą svarstyti ligoninės audito ataskaitą spalio mėnesį vyksiančiame rajono tarybos posėdyje.

V. Šimonėlio nuomone, ligoninės vadovės pakeitimas nieko neduos, jis įsitikinęs, kad ši įstaiga Širvintose neturi jokios perspektyvos, kad reikia kuo greičiau ją uždaryti. Pasak jo, susirgę širvintiškiai vis tiek važiuoja gydytis į Vilnių.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

57 Atsakymai į “Ar atsistatydins D. Aleknienė?”

 1. ;P parašė:

  viena is maloniausiu daktariu.. 🙂

 2. ???????? parašė:

  mokyklas vadovai buve kumuniagos 25 metus jau sedi

 3. o kodel gi ne parašė:

  ilgokai Alekniene užsibuvo vienoje vietoje taryba turetu keisti ligonines vadovus taip kaip ir tarybos narius kas 4 metai

 4. nuomone parašė:

  Manau tikrai nepaliks Alekniene šiltos vieteles, taryboje turi gera palaikyma, o Pakalnis tuščia vieta

 5. Jau nulingavo parašė:

  “Ar už tokią Lietuvą kovojom?”

 6. 52 parašė:

  Nepasiduokite, Medikai! Valio – tėvynė pavojuje!

 7. OK-50 parašė:

  Jau nulingavo 50 ….. Pro ilgakasius uosius paupiais, Gerų, linksmų ir daug laimingų datų Nusinešė jaunystė praeitin… Ilgų, laimingų ir džiaugsmingų metų, Geros sveikatos, nuotaikos žvalios. Tegul sunkiuos gyvenimo verpetuos Sėkmė jus visuomet lydės.
  NEatsistatydins .

 8. ok50 parašė:

  bus auksninis.50

 9. ok parašė:

  toks nekaLTAS staripsneliukas, o tiek komentatru. net keista.

 10. to o parašė:

  man tai jinai nuo dabartinės mažai kuo skiriasi.

 11. o parašė:

  man tai patinka Z. Pinskuviene, kieta moteriske ir kaip dirike normaliai atrodytu, bent jau geda rajonui nebutu, nes apie dabartine tai tyliu…

 12. džiuzepe v. parašė:

  Man patinka skaityt komentarus, nu pavarykit dar. Nesvarbu kad ne i tiema.

 13. GO..... parašė:

  artėja rinkimai ,galiu pasakyt, eilini karta nera uz ka balsuot. Vot jei maximoj alaus padalintu
  veltui tai balsuotu kur paprasytum.

 14. Gražu parašė:

  ir linksma Širvintose…

 15. prunce ll parašė:

  Tarybos narės Marijos Gudonienės “nuomone“……..MES ŽINOME KAIP ir kur

 16. prunce ll parašė:

  tu tik mirk mes pa…..

 17. Anonimas parašė:

  Nebandykit uzdaryt, nes ir mirt neturesime kur. Tiek pinigu I Vilniu nuvaziuoti nera.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+