“Vis tiek vyrai dažniau dainuoja…”

Renatas - šių metų karaokė konkurso nugalėtojas.

Renatas - šių metų karaokė konkurso nugalėtojas.

Šeštadienio vakarą Širvintų kavinė “Lelija” buvo sausakimša – čia vyko šių metų rajono karaokės finalas, kuriame varžėsi penki solistai ir vienas duetas. Pretendentai tapti nugalėtojais į finalą pateko prieš Naujuosius įveikę pusfinalio atranką.

Ažiotažas dar kartą parodė, kad “Hip-Hop” diskotekos organizuojami renginiai tikrai yra labai populiarūs tarp nemažos dalies širvintiškių. Pažiūrėti finalo buvo ir daugiau norinčių, tačiau organizatoriai jų atsiprašė ir apgailestavo, kad yra priversti taikytis prie esamos pokylių salės dydžio. Nepaisant to, prie stalelių vis dėlto įsitaisė daugiau žiūrovų, nei buvo vietų.

“Apšildyti” finalininkų buvo pakviestas Lietuvoje gyvenantis autorinių dainų atlikėjas iš Italijos Giacomo Merlo, pagarsėjęs, kai per konkursą “Lietuvos talentai” padainavo savos kūrybos dainą “Ryk, žuvėdra, ryk!”. Nors pusfinalyje jo daina “Katinukas” sulaukė daug mažiau simpatijų, šis lietuviškai dainuojantis vyrukas įsiminė ne vienam.

Giacomo Širvintose padainavo dvi iš televizijos ekranų jau nuskambėjusias dainas ir vieną dar negirdėtą – “Sala, kurios nėra”. Sunku pasakyti, ar italo filosofija neįtiko savotiškam širvintiškių muzikiniam skoniui, ar tądien jis buvo “ne smūgyje”, jo pasirodymas ypatingos ekstazės nesukėlė.

- Geriau Giacomo būtų padainavęs žinomų itališkų šlagerių, tai tikrai būtų “užvedęs” publiką, – samprotavo vienas komisijos narių, muzikantas Sigitas Gelažauskas. Tačiau temperamentingasis pietietis Giacomo, taip ir nepakėlęs iš vietų širvintiškių, labai neliūdėjo, atsiprašė, jei neįtiko, ir išvažiavo savais keliais.

Tačiau abejingų nebuvo, kai, ištraukę burtus, mikrofoną į rankas paėmė vietos dainininkai. Juos palaikė ne tik draugai, bet ir visi susirinkusieji, tad komisijai teko pasukti galvą, kam atstovauti tą patį vakarą vykusiame superfinale.

Tiesos dėlei, reikia pasakyti, kad į superfinalą pateko tie, kam geriausiai sekėsi improvizuoti ar nusišypsojo sėkmė. Dalykas tas, kad nė vienas atlikėjų iš anksto nežinojo, ką jam teks dainuoti. Tai lėmė burtai.

Nors organiziatoriai pastebėjo, kad Arnui pasisekė ir jis išsitraukė lengvą, visiems žinomą G. Paškevičiaus dainą “Dalia dalužė”, pats dainininkas taip nemanė. Paskui jis “Širvintų kraštui” prisipažino, kad tos dainos iki šiol nebuvo girdėjęs ir buvo vargo, kol “pagavo natą”. Čia jam vieną akimirką padėjo jau minėtas komisijos narys, bet ir su šia parama Arnas į superfinalą nepateko.

Į superfinalą taip pat nepateko “Patrulių” dainą “Kur tu?” dainavę Tomas ir Vaidas, visiems iki skausmo žinomą Biplan “Anzelmutę” traukęs Justas.

O štai kitiems trims pavyko įrodyti, kad netikėtumai – ne kliūtis dainuoti superfinale. Eglė iš pradžių bandė atsisakyti dainuoti Solveigos dainą “Bingo”, kadangi tokios iš viso nežinojo. Pernykščio konkurso antros vietos laimėtoja Sima taip pat teigė nedainavusi Džordanos “Sapno”, o Renatas, išgirdęs, kad jam teks dainuoti lietuvių liaudies dainą “Aš turiu dvi merginas”, gūžtelėjo pečiais – kokia čia naujiena? Vis dėlto jiems puikiai pavyko įveikti jaudulį ir pagauti melodiją “už uodegos”. Komisija nutarė, kad ši trijulė tikrai verta superfinalo.

Čia itin sekėsi Renatui, kuris ne tik puikiai padainavo apie jūreivį, bet ir “užvedė” publiką. Apskritai, komisija atkreipė dėmesį į dalyvių gebėjimą bendrauti su klausytojais, ir tai prisidėjo renkant nugalėtoją. Kaip ir pernai, antroji vieta teko Simai, o trečioji – Eglei. Trijulė pasidalijo 500 litų prizinį foną.

- Norėjau, kad šįkart nugalėtų vyrukas, – prisipažino Arnas. Priminus, kad ir pernai nugalėjo vyras (Gediminas Vaitkevičius), Arnas nesutriko ir nusišypsojo: “Vis tiek vyrai dažniau dainuoja…”

Ir pabandyk tai paneigti!

Gintaras Bielskis

Naujausi komentarai
  • estela    2010-01-25 01:06         

    tai kas cia blogo jei soko,kas blogo jei ir vyresni su jaunesniom ar atvirksciai?
    o kas ten baisaus buvo?pati buvau,sale paruosta,grazus apsvietimas,visi linksmi,nuosirdus dainuoja-linguoja.ir tikrai tokie renginiai reikalingi.fainai buvo!

  • estela    2010-01-25 01:05         

    tai kas cia blogo jei soko,kas blogo jei ir vyresni su jaunesniom ar atvirksciai?
    o kas ten baisaus buvo,pati buvau,sale paruosta,grazus apsvietimas,visi linksmi,nuosirdus dainuoja-linguoja.ir tikrai tokie renginiai reikalingi.fainai buvo!

  • Tass    2010-01-24 20:02         

    Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) primena, kad temperatūrai nukritus iki 20 laipsnių šalčio, į mokyklą gali neiti 1-5 klasių moksleiviai. Kaip praneša Lietuvos radijas, orui atšalus iki 25 laipsnių, pamokos nevyksta ir vyresniems mokiniams. Pasak ŠMM atstovų, prieš išleidžiant vaiką į mokyklą, reiktų įvertinti ne tik termometro rodmenis, bet ir atstumą iki mokyklos

  • ------------------    2010-01-23 19:36         

    tai aisku kat ten buvo labai baisu ir kam tokie renginia riaikalingi??

  • :]    2010-01-23 15:59         

    tai jo, visi ten gerai pasirode :) ) vyresnio amziaus vyrai, soko su sau i dukras tinkanciomis mergaitemis ir atvirksciai :]]]

  • na    2010-01-23 15:56         

    ir surasyta,xren suprasi kas su kuo ir uz ka kazkoks kratinys zodziu,bielski tu kaip visuomet savo sultyse verdi,na neturi tu tos gysleles ir kai bemandravosi visvien xuinia gaunas,jau matyt ir nebus kitaip,maumenelis tavo jau suauges…

  • saraf    2010-01-22 22:54         

    o sake ir sarmas gerai pasirode

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.
Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar per valstybines šventes keliate vėliavą?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama
SveikinimaiFilmaiMuzika
AutomobiliaiSapnaivardai
PavardesVietovardziaiTrinkeliu klojimas
  • Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas
  • Top100 counter
  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.