Vileikiškių vaikų dienos centrui „Lašeliai“ sukako treji metukai

Apie „lašelį, kuris barbena į stogą“, dainuoja Vileikiškių vaikų vokalinis ansamblis.

Apie „lašelį, kuris barbena į stogą“, dainuoja Vileikiškių vaikų vokalinis ansamblis.

Balandžio 6 dieną Vileikiškių kultūros namuose vyko vaikų dienos centro „Lašeliai“ gimtadienis. O gimė „Lašeliai“ prieš trejus metus. Tada Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašeliai“ vadovė Andželika Bagočiūnienė džiaugėsi pagaliau įgyvendintu projektu. Per trejus metus padaryta daug gerų darbų, tačiau svarbiausia, jog visi vaikų dienos centro „Lašeliai“ darbuotojai ir savanoriai sugebėjo sudominti kaimo vaikus įdomia ir kūrybinga veikla, atitraukti juos nuo neigiamos gatvės įtakos, išmokė tarpusavio bendravimo įgūdžių, išugdė jų savarankiškumą ir kūrybingumą.

Prieš didelį būrį žiūrovų scenoje „rutuliojosi“ šiais naujų informacinių technologijų laikais jau nieko nestebinantis vaizdelis. Tėvams išvažiavus uždarbiauti į užsienį, senelių priežiūrai palikta anūkė per dienų dienas sėdi prie kompiuterio. Mergaitei daugiau niekas nerūpi. Senelė (Janina Jankauskienė) niekaip negali anūkės atitraukti nuo tos „velnio“ dėžės… ir nervinasi, kad ji bendrauja tik su kažkokiu „Faceboku“. Senelis (Kęstutis Garbatavičius) labai užsiėmęs, – nuolat skaito laikraštį, tačiau tarpais įterpia savo trigrašį ir pataria pasikviesti svečių. Taigi, pirmiausia atvyksta nemažas būrys jaunimėlio iš Družų – vaikų lėlių teatras „Skudurinė Onutė“ (vadovė Meilutė Morkūnienė).

Gėlėmis ir „laimės žiburiu“ džiaugėsi papuošalų gamybos būrelio vadovė Oksana Graužinienė.

Gėlėmis ir „laimės žiburiu“ džiaugėsi papuošalų gamybos būrelio vadovė Oksana Graužinienė.

Pasakoje „Apie narsią močiutę, jos draugus ir drakoną“ gyvena tik ką išsiritęs ir visai pasaulio nepažįstantis geltonsnapis viščiukas, toks pat geltonsnapis ančiukas, šarka patarška, musė zvimbeklė, lieknas, laukuose belakstydamas ir svorį numetęs laukinis kiškis bei storas, vos bepasivelkantis nupenėtas naminis triušis, gražuolė didžiaakė varlė, dvi pačios gudriausios Lietuvoje pelės, du veisliniai miegaliai šunys, drakonas-smakas ir baltaveidė skara apsigobusi močiutė. Nė vienas pasakų veikėjas anūkės nesudomina, ji toliau sėdi įsistebeilijusi į kompiuterio ekraną…

Nuotaikingas daineles dainuoja net iš Čiobiškio atvykusios mergaitės. Jų vadovė Inga Strakauskienė kviečia senelių vargelį – anūkėlę į savo būrį, tačiau… viskas lieka po senovei. Ir tik į sceną sugužėjus dideliam būriui vietinių „lašelių“ – jaunųjų vileikiškiečių, anūkės širdelė pagaliau neišlaiko, ji įsitraukia į bendrą vaikų ansamblį ir kartu su jais dainuoja (vadovė Audronė Burakovienė).

Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas vaikų dienos centro vaikams atvežė dovanų - namelių zylutėms. Vienas iš jų anūko Nojaus rankose.

Kernavės girininkas Rimas Kazlauskas vaikų dienos centro vaikams atvežė dovanų - namelių zylutėms. Vienas iš jų anūko Nojaus rankose.

Tą dieną, sužinoję apie „Lašelių“ gimtadienį, nešini gėlėmis ir dovanėlėmis, į sceną lipo ir gražių žodžių negailėjo suaugusieji dėdės ir tetos. Mažieji „lašeliukai“ už rūpestį ir kantrybę padėkojo Irenai Savlevičienei ir Andželikai Bagočiūnienei. Atsidėkodamos moterys vaikams atnešė bene „patį didžiausią pasaulyje tortą“, ant kurio puikavosi skaičius 3…

Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašeliai“ vadovė Andželika Bagočiūnienė įteikė padėkas ir tėvelių pagamintus medinius „Lašelius“ savanoriams būrelių vadovams ir renginių organizatoriams: Audronei Burakovienei (vaikų vokalinis ansamblis), Oksanai Graužinienei (papuošalų gamybos būrelis), Kernavės girininkui Rimui Kazlauskui (medelių sodinimo bei inkilų kabinimo akcijų vadovas), Janinai Jankauskienei (edukacinių renginių vadovė, karpinių būrelis), Ingridai Barauskienei (renginių organizavimo vadovė), Kęstučiui Garbatavičiui (renginių vedėjas), Rolandui Lukošiui (pučiamųjų instrumentų būrelis).

Vaikų džiaugsmui buvo atneštas bene pats didžiausias pasaulyje tortas, ant kurio puikavosi skaičius 3...

Vaikų džiaugsmui buvo atneštas bene pats didžiausias pasaulyje tortas, ant kurio puikavosi skaičius 3...

Buvo paminėti savanoriai, kurie padeda tvarkytis, ruoštis renginiams, stovyklose „gyvena“ su vaikais: šeimos centras „Kartu Saldu“ – direktorė Kristina Pikūnė ir 9 centro savanoriai (Vilnius), Valė Paciūnienė, Jurgita Garbatavičienė, Rima Ašakienė, Rita Šapinskienė, Asta Vaitkienė, Rimvydas Bagočiūnas, Kristina Vaitkutė, Giedrius Trušas.

Padėkos įteiktos rėmėjams: Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Širvintų rajono savivaldybės administracijai, Širvintų rajono socialinių paslaugų centrui (Aldona Bubelevičiūtė), Labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“, Vileikiškių kaimo bendruomenei, Musninkų seniūnijai (seniūnė Birutė Jankauskienė), Širvintų kultūros centrui (Birutė Šinkūnaitė), Labdaros ir paramos fondui „Vaikai stebuklais auga“ (Neringa Kleniauskienė), UAB „Alekniškis“ (Juozas Jasiukevičius), laikraščiui „Širvintų kraštas“, Zenonui ir Rimai Miseliams, UAB „Šimista“ (Arvydas ir Jolanta Miseliai), IĮ „Viktorija“ (Rimantas ir Inga Šimoniai), kavinei „Suzana“ (Suzana Simonian), Utenos nardymo klubui (Gintaras Biruta).

Remigijus Bonikatas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Vileikiškių vaikų dienos centrui „Lašeliai“ sukako treji metukai"

  1. Andželai parašė:

    Kokie šaunuoliai dienos centro tėveliai, net medinius lašelius pagamino! Ar tiesa, Andžela?

Comments are closed.

scroll to top
+