Viktorina „Europos Sąjunga šiandien“

Klausimai buvo pateikti sunumeruotose žvaigždelėse.

Klausimai buvo pateikti sunumeruotose žvaigždelėse.

Gegužės 9 – oji – Europos diena. Vileikiškių bibliotekoje organizuotoje viktorinoje „Europos Sąjunga šiandien“, kuri buvo skirta Europos dienai paminėti, dalyvavo vyresnio mokyklinio amžiaus moksleiviai: Arnas Kiškiūnas, Ligitas Paciūnas, Stanislava Lisauskaitė, Ingrida Paciūnaitė, Aurelija Lisauskaitė, Kamilė Eigelytė, Erikas Ašaka.

Prieš viktoriną dalyviai buvo supažindinti su oficialia Europos Sąjungos svetaine www.europa.eu. Šioje svetainėje yra daug informacijos ir paslaugų, kurias siūlo ES. Svetainėje pateikiama pagrindinė informacija apie tai, kaip veikia ES, paskutinės ES naujienos ir įvykiai, nuorodos į ES informaciją ES institucijų ir agentūrų svetainėse… Taip pat visi dalyviai susipažino su „Kodas EUROPASS“ (www.kodaseuropass.lt) – nemokamu interneto žaidimu. Šis žaidimas kviečia į virtualią kelionę po Europą. Žaidimo tikslas – apkeliauti Europą ir kuo greičiau įveikti visą žaidimo maršrutą. Žaidėjams teko pademonstruoti sumanumą atsakinėjant į žaidimo klausimus ir už teisingus atsakymus rinkti taškus.

Viktorinos „Europos Sąjunga šiandien“ visi klausimai buvo susiję su Europos Sąjunga: ES simboliais, ES narėmis ir jų sostinėmis, pagrindine ES veikla, pasiekimais ir t.t. Klausimai buvo pateikti sunumeruotose žvaigždelėse. Jas rinkosi patys dalyviai. Norint tapti viktorinos nugalėtoju, reikėjo teisingai atsakyti į konkrečius klausimus. Viktorinos pabaigoje paaiškėjo, kad daugiausiai teisingų atsakymų žinojo Ligitas. Jam atiteko nugalėtojo prizas – pieštukinė „Pelėda“. Visiems viktorinos dalyviams buvo padovanoti rašikliai ir sąsiuviniai užrašams.

Smagu, kad drauge paminėjome Europos dieną, kuri yra kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.

Virginija Gigaškaitė
Viešosios bibliotekos Vileikiškių filialo vyr. bibliotekininkė

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Stebuklinga Mamos skarelė…

Auginame Lietuvos piliečius

Susitikimas su žurnaliste Rūta Janutiene ir naujausios jos knygos „Ir saugok mus nuo piktojo…“ pristatymas

Kas domina „guglinėtojus“?

Kviečiame kurti smagius lauko žaidimus ir dalyvauti konkurse

Fotografijų parodos „Šeinius + Scheynius“ atidarymas

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos