Viktorina „Europos Sąjunga šiandien“

Klausimai buvo pateikti sunumeruotose žvaigždelėse.

Klausimai buvo pateikti sunumeruotose žvaigždelėse.

Gegužės 9 – oji – Europos diena. Vileikiškių bibliotekoje organizuotoje viktorinoje „Europos Sąjunga šiandien“, kuri buvo skirta Europos dienai paminėti, dalyvavo vyresnio mokyklinio amžiaus moksleiviai: Arnas Kiškiūnas, Ligitas Paciūnas, Stanislava Lisauskaitė, Ingrida Paciūnaitė, Aurelija Lisauskaitė, Kamilė Eigelytė, Erikas Ašaka.

Prieš viktoriną dalyviai buvo supažindinti su oficialia Europos Sąjungos svetaine www.europa.eu. Šioje svetainėje yra daug informacijos ir paslaugų, kurias siūlo ES. Svetainėje pateikiama pagrindinė informacija apie tai, kaip veikia ES, paskutinės ES naujienos ir įvykiai, nuorodos į ES informaciją ES institucijų ir agentūrų svetainėse… Taip pat visi dalyviai susipažino su „Kodas EUROPASS“ (www.kodaseuropass.lt) – nemokamu interneto žaidimu. Šis žaidimas kviečia į virtualią kelionę po Europą. Žaidimo tikslas – apkeliauti Europą ir kuo greičiau įveikti visą žaidimo maršrutą. Žaidėjams teko pademonstruoti sumanumą atsakinėjant į žaidimo klausimus ir už teisingus atsakymus rinkti taškus.

Viktorinos „Europos Sąjunga šiandien“ visi klausimai buvo susiję su Europos Sąjunga: ES simboliais, ES narėmis ir jų sostinėmis, pagrindine ES veikla, pasiekimais ir t.t. Klausimai buvo pateikti sunumeruotose žvaigždelėse. Jas rinkosi patys dalyviai. Norint tapti viktorinos nugalėtoju, reikėjo teisingai atsakyti į konkrečius klausimus. Viktorinos pabaigoje paaiškėjo, kad daugiausiai teisingų atsakymų žinojo Ligitas. Jam atiteko nugalėtojo prizas – pieštukinė „Pelėda“. Visiems viktorinos dalyviams buvo padovanoti rašikliai ir sąsiuviniai užrašams.

Smagu, kad drauge paminėjome Europos dieną, kuri yra kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę.

Virginija Gigaškaitė
Viešosios bibliotekos Vileikiškių filialo vyr. bibliotekininkė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+