„Vien tik tango sūkury“ pakerėjo žiūrovus

Sekmadienį įvykęs trečiasis Kristopo piknikų Šešuolėlių dvare koncertas sulaukė nemažo žiūrovų antplūdžio. Nepaisydami besikaupiančių debesų ir smulkaus lietaus, žmonės būriavosi prie bilietų pardavimo vietos. Vos tik visi sugužėjo į salę, prasidėjo koncertas „Vien tik tango sūkury“. „Tango – moteriškojo ir vyriškojo pradų kova, balansuojanti tarp meilės ir neapykantos, palaimos ir nevilties bedugnių. Likimo žaidimas, žmogaus sielos įgeidžių tragizmas plazda dviejų kūnų judesy, ilgesingoje moters dainoje ir svaiginančio argentinietiško ritmo puotoje“, – rašoma koncerto programoje.

Koncertą pradėjo ansamblis 4TANGO melodija „Žiema Buenos Airėse“. Šio ansamblio kūrybinis kelias prasidėjo 1999 m., kai „Vilniaus dienų“ festivalyje buvo parodytas pirmasis lietuviškas tango spektaklis. „4TANGO“ pripažinimą pelnė ne tik tarptautiniuose akordeono muzikos festivaliuose, Didžiajame muzikų parade, Kristupo vasaros festivalių koncertuose, tačiau ansamblio nariai yra tapę ne vieno respublikinio konkurso laureatais. Be minėtojo ansamblio, koncerte dainavo solistė Ieva Prudnikovaitė, kurios balsas pakerėjo ne vieno žiūrovo širdį. Solistė yra dainavusi ne tik daugelyje Lietuvos miestų, bet ir užsenio šalyse (Estijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Vokietijoje, JAV).

Koncerto pradžioje žiūrovai buvo „apsnūdę“, tačiau kuo toliau, tuo ilgiau aidėjo jų ovacijos…

Ketvirtasis Kristupo piknikų Šešuolėlių dvare koncertas „KARŠTA VASAROS GITARA“ įvyks rugpjūčio 10 d., sekmadienį, 17 val. Dalyvaus geriausi Europos aukštųjų muzikos mokyklų gitaristai, tarptautinių Vilniaus gitaros meistriškumo kursų dalyviai. Bilietai – nuo 10 iki 25 Lt.

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+