Sugrįžo ilgai laukti „Kristupo piknikai“

Po koncerto klausytojai dėkojo stovėdami, o atlikėjai neliko be gėlių ir atminimo dovanėlių.

Po koncerto klausytojai dėkojo stovėdami, o atlikėjai neliko be gėlių ir atminimo dovanėlių.

Šešuolėlių dvarą ramią sekmadienio pavakarę pirmą kartą šiais metais užvaldė „Kristupo piknikų“ dvasia. Dar gerokai prieš koncertą rinkosi gausus būrys klausytojų, kuriuos suviliojo išpuoselėta dvaro aplinka ir jauki atmosfera.

Šį kartą scenoje pasirodė viena iš garsiausių Lietuvos atlikėjų Rūta Ščiogolevaitė su programa „Džiazo baladės“. Šiltos ir jausmingos dainos puikiai derinosi prie ramaus vakaro. Koncertas vyko šalia pagrindinių dvaro rūmų esančioje lauko aikštelėje, tad daugelis sustatytas kėdes „išmainė“ į pledus pievelėje.

„Smagu Rūtą pamatyti gyvai, iki šiol tik per televizorių buvom pažįstamos,“ – šypsodamasi sakė viena iš renginio dalyvių, kuri neslėpė, jog plojo tol, kol delnai paskaudo. Tokių entuziastingų klausytojų buvo ne vienas: vieni užsisvajoję ramiai klausėsi muzikos, kiti – nenustygdami plojo ir šypsojosi.

Tiesa, buvo ir tokių, kurie papriekaištavo dėl atliekamų kūrinių: „Norėjosi, bent keletą dainų lietuviškai išgirsti, o dabar vis angliškai,“ – pečiais gūžčiojo klausytoja iš Vilniaus. Pasak atlikėjos R. Ščiogolevaitės, programai buvo pasirinkta klasika, kuri jau ne vieną kartą skambėjo įvairiausiose pasaulio scenose.

„Nė karto nepasigailėjom čia atvažiavę. Ir šis koncertas mums patikino,“ - tikino linksma klausytojų kompanija.

„Nė karto nepasigailėjom čia atvažiavę. Ir šis koncertas mums patikino,“ - tikino linksma klausytojų kompanija.

Kita vertus, klausantis jausmingos muzikos, kartais ir žodžių suprasti nereikia, užtenka pajusti emociją. „Kai aš įsimylėsiu, tai bus amžiams,“ – dainavo R. Ščiogolevaitė.

Kad ir kokia kalba būtų atliekamos dainos, tenka pripažinti, kad R. Ščiogolevaitės balso diapazonas įspūdingas: net ir pačius sunkiausius kūrinius ji atliko be jokių klaidų. Pertraukėlėse tarp dainų betarpiškas bendravimas su publika taip pat nepaliko abejingų.

Ne kartą padėkos bei pagyrų žodžių sulaukė ir atlikėjai akompanavęs fortepijono meistras Paulius Zdanavičius.

Koncertą stebėjo ir dvaro savininkas Raimondas Petrauskas. Tiesa, prie klausytojų būrio aikštelėje jis neprisijungė ir muzika mėgavosi iš savo rūmų balkono.

Po koncerto ne vienas džiaugėsi, jog turėjo galimybę sugrįžti į Šešuolėlių dvarą: tai tik dar kartą įrodo, kad „Kristupo piknikai“ jau turi ištikimų klausytojų būrį. Tad šiek tiek gaila, jog šiemet vyks vos keturi vasaros koncertai.

Aura Jankūnaitė

[imagebrowser id=321]

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Sugrįžo ilgai laukti „Kristupo piknikai“"

  1. mmmmm parašė:

    Labai gerai, kad atlikėja NORS lietuviškai kalbėjo.

Comments are closed.

scroll to top
+