Širvintose siaučia „Europrotai“!

Širvintų žaidėjai

Širvintų žaidėjai

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas smalsiems žmonėms praleisti laisvalaikį ir sužinoti naujo. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais įvairiose erdvėse sutraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių. 

Nuo spalio mėnesio „Europrotų“ žaidimas organizuojamas ir Širvintose. Jau įvyko penki šio žaidimo etapai. Jaunimas kartą per mėnesį kviečiamas dalyvauti protų mūšyje, kurį ES tematika organizuoja Jaunimo Europos komanda (JEK). Nuo politikos iki kultūros, nuo sporto iki muzikos – žaidime daugybė temų. Iš viso Lietuvoje į šią viktoriną prisijungė 22 miestai, kurie varžėsi dėl pagrindinio prizo – laimėjusi komanda keliauja į Briuselį arba Strasbūrą!

Komandą gali sudaryti nuo 4 iki 6 žaidėjų. Širvintose pirmajame etape varžėsi 5 komandos. Iki paskutinio, finalinio turo, žaidime liko trys stipriausios komandos. Žaidimus vedė Širvintų rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Gintarė Preikšaitienė.

Iš viso visoje Lietuvoje varžėsi 163 komandos. Širvintų favoritų komanda tapo „Kietai virti“, kuri bendroje įskaitoje tarp visų miestų pateko į geriausiųjų penkioliktuką! Širvintiškių komanda „Kietai virti“ pakviesta į finalinį turnyrą, kuris kovo 24 dieną vyks Vilniuje. Ten komandos varžysis dėl kelionės į Briuselį arba Strasbūrą.

Organizatorių informacija

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 9 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.