Širvintose – Moksleivių Universitetas!

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose aukštosios Lietuvos mokyklos jau kurį laiką organizuoja didelio pasisekimo sulaukusius „Moksleivių universiteto“ renginius. Juose jaunuolių laukia įdomūs, naudingi, interaktyvūs ir aktualūs pranešimai, kuriuos skaito žymūs dėstytojai bei savo srities profesionalai.

Skatinant Širvintų krašto jaunimo aktyvumą, sausio 30 d., trečiadienį, „Moksleivių universiteto“ užsėmimas organizuojamas ir Širvintų atviroje jaunimo erdvėje. Pranešimus skaitys Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius profesorius Arūnas Augustaitis, o jaunimui aktualia asmens duomenų apsaugos socialiniuose tinkluose tema kalbės Teisės fakulteto prodekanas teisininkas Olegas Beriozovas. Į renginį kviečiame 10-12 klasių moksleivius!

Tai, kad Širvintose vyksta renginiai, kurie iki šiol buvo prieinami tik didžiuosiuose miestuose – gera žinia mūsų jaunimui. „Moksleivių Universitetas“ ne tik leis praplėsti savo akiratį, įgyti naudingų žinių, bet ir suteiks galimybę abiturientams sužinoti apie mokymosi Kazimiero Simonavičiaus universitete galimybes. Visiems dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija sirvintuaje@gmail.com.

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+