Širvintose – Moksleivių Universitetas!

Didžiuosiuose Lietuvos miestuose aukštosios Lietuvos mokyklos jau kurį laiką organizuoja didelio pasisekimo sulaukusius „Moksleivių universiteto“ renginius. Juose jaunuolių laukia įdomūs, naudingi, interaktyvūs ir aktualūs pranešimai, kuriuos skaito žymūs dėstytojai bei savo srities profesionalai.

Skatinant Širvintų krašto jaunimo aktyvumą, sausio 30 d., trečiadienį, „Moksleivių universiteto“ užsėmimas organizuojamas ir Širvintų atviroje jaunimo erdvėje. Pranešimus skaitys Kazimiero Simonavičiaus universiteto rektorius profesorius Arūnas Augustaitis, o jaunimui aktualia asmens duomenų apsaugos socialiniuose tinkluose tema kalbės Teisės fakulteto prodekanas teisininkas Olegas Beriozovas. Į renginį kviečiame 10-12 klasių moksleivius!

Tai, kad Širvintose vyksta renginiai, kurie iki šiol buvo prieinami tik didžiuosiuose miestuose – gera žinia mūsų jaunimui. „Moksleivių Universitetas“ ne tik leis praplėsti savo akiratį, įgyti naudingų žinių, bet ir suteiks galimybę abiturientams sužinoti apie mokymosi Kazimiero Simonavičiaus universitete galimybes. Visiems dalyviams bus įteikti pažymėjimai.

Būtina išankstinė registracija sirvintuaje@gmail.com.

Organizatorių inf.

     

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Širvintose reikėtų vietos, kur veiktų visiems atviras nemokamas internetas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 14 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.