Širvintiškis – IX Tarptautiniame vaikų šokio ir vokalo konkurse „Briliant kviečia“

Konkurso dalyviai

Konkurso dalyviai

Lapkričio 19 dieną Ukrainoje, Kijeve, vyko IX Tarptautinis vaikų šokio ir vokalo konkursas-festivalis „Briliant“ kviečia“. 

Šįmet renginyje dalyvavo Ukrainos, Moldovos ir Lietuvos geriausi dainininkai ir šokėjai. Lietuvaičiai pasirodė puikiai. Pirmąsias vietas iškovojo ir nugalėtojų medaliais pasipuošė didelis būrys Lietuvos atlikėjų – Širvintų meno mokyklai atstovavęs Tadas Imbrasas (jo mokytoja Julija Jadzevičienė, mokyklai vadovauja direktorė Daiva Vinciūnienė), Šilalės meno mokyklai atstovavusios dainininkės Emilija ir Liepa Gedvilaitės, Augustė Mažulytė, Ieva Krušaitė ir Giedrė Norvaišaitė (jų mokytojas Kornelijus Pukinskis, mokyklai vadovauja direktorius Arūnas Goštautas), Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokyklai atstovavusi Safira Salovjova (jos mokytoja Aušra Mieleikienė, mokyklai vadovauja direktorė Jolita Šlajienė). Šilališkė Aušrinė Mažulytė šiame konkurse iškovojo antrą vietą.

Gintautas Mieleika

Tavo komentaras
Jūsų vardas:

Jūsų komentaras:
neburnok.lt
Svetainės administracija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite administracija apie netinkamus komentarus info@sirvinta.net. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar per rengiamą akciją „Džiugios Kalėdos“ aukosite dovanėlių, kurios bus įteiktos nepasiturinčiose šeimose augantiems rajono vaikučiams?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 19 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.