Rusų romansų vakaras Šešuolėlių dvare

Nuo birželio Šešuolėlių dvare vyksta „Kristupo piknikai“. Praėjusį sekmadienį įvyko penktas, jau paskutinis šiais metais „Kristupo piknikų“ renginys. Restauruotame Šešuolėlių dvare vėl lyg prieš šimtą metų aidėjo romansų garsai. Gausiai susirinkusius žiūrovus šį kartą džiugino solistė Larisa Kalpokaitė ir jai fortepionu talkinantis Romualdas Lukošius. Artistai klausytojams padovanojo rusų romansų vakarą „Man norisi mylėti“. Vienas iš žiūrovų tą vakarą taikliai pastebėjo: „Į Šešuolėlius šiandien suvažiavo pusė Širvintų“. Tiesa, jaunesnių kaip 30 metų romansų mėgėjų surasti būtų buvę sunkoka. Turbūt teisi buvo solistė sakydama, kad romansus iki galo gali suprasti tik gyvenime vėtytas ir mėtytas žmogus. Larisa Kalpokaitė romansus dainuoja nuo vaikystės, tačiau žiūrovui išdrįso juos sudainuoti neseniai. „Dabar aš galiu dainuoti, nes žinau, apie ką dainuosiu, nes suprantu kiekvieną romanso vingį, kiekvieną atodūsį. Nes aš pagaliau galiu „papasakoti“ tas skausmingas, bet pilnas vilties ir meilės istorijas“, – sakė solistė.

Larisa Kalpokaitė labiausiai žiūrovams pažįstama kaip teatro ir kino aktorė, todėl jos stiprus kerintis balsas kai kuriems klausytojams buvo šiek kiek netikėtas. Vienas pažįstamas „muzikos mylėtojas“ pasakojo: „Į koncertą mane „ištempė“ žmona. Pradžioje buvau nusiteikęs pasnausti, tačiau mane pažadino žiauriai netikėtas dainos vingis, tokia staiga sustiprėjusi balso tonacija, kad vos nuo kėdės nenukritau… O vėliau patiko ir klausiau net išsižiojęs“. Ypač šiltai žiūrovų buvo sutiktas romansas „Žėrėk, žėrėk, manoji žvaigždelė“ bei „Kleve mano“.

Rusų romansų vakaras širvintiškiams paliko nepakartojamų prisiminimų. Šiuo koncertu baigėsi „Kristupo piknikų“ ciklas, gaila, tačiau baigėsi ir sekmadienių kelionės į Šešuolėlių dvarą…

Remigijus Bonikatas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+