Projektas „Atrask save“ finišo tiesiojoje!

Jau beveik trys metai kaip visoje Lietuvoje yra įgyvendinamas socialinis jaunimo projektas „Atrask save“. Per šiuos metus Širvintų rajono savivaldybės jaunimo garantijų iniciatyvos koordinatorė į projekto veiklas įtraukė daugiau kaip 80 niekur nedirbančių ir nesimokančių jaunuolių. Pagrindinės ir populiariausios teikiamos paslaugos – jaunuolių informavimas ir konsultavimas siekiant padėti jiems sugrįžti į darbo rinką ar švietimo sistemą, tarpininkavimas įsidarbinant.

Jaunuoliai, dalyvavę projekto „Atrask save“ veiklose, galėjo pasinaudoti Lietuvos darbo biržos įgyvendinamo tęstinumo projekto „Naujas startas“ teikiamomis galimybėmis. Džiugu, kad dalis jaunuolių grįžo į darbo rinką – pradėjo dirbti savarankiškai pagal individualios veiklos pažymą, gavo finansinę paramą įsidarbinant (ji mokama darbdaviui), taip pat dalis jaunuolių pradėjo mokytis profesinėse mokyklose. Visiems projekto dalyviams yra apmokamas privalomasis sveikatos draudimas (iki 4 mėn.).
Projekto „Atrask save“ tikslas – suaktyvinti jaunimą (15-29 m.) ir per kaip įmanoma trumpesnį laikotarpį padėti jiems įsidarbinti, gauti mokymosi pasiūlymą, atlikti praktiką ar stažuotę. Tokiu būdu siekiama sumažinti jaunuolių nedarbą rajone.

Jaunimo garantijų priemonėmis jaunuoliai gali pasinaudoti iki 2018 m. rugsėjo 20 d. Raginame keiptis į vietos koordinatorę Justiną tel. 8 633 23227, el. p. just.kiskiunaite@gmail.com.

Projektas „Atrask save“ finansuojamas Jaunimo užimtumo iniciatyvos ir Europos socialinio fondo lėšomis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top