Prasmingas ir subtilus koncertas galerijoje „Šulinys“

Džiugu, kad kamerinių koncertų pasiūla rajone ne tik kiekiu, bet ir geografine prasme didėja. Vasarą turėjome galimybę klausytis net penkių koncertų Šešuolėlių dvare, ten vyko „Kristupo piknikai“. Šešuolėliuose dominavo daugiau aplinkinių rajonų klausytojų, o Kernavėje į ansamblio „Subtilu-Z“ koncertą susirinko nemažas būrys musninkiečių, kernaviškių, širvintiškių ir vilniečių…

Ansamblis „Subtilu-Z“ ir galerijos „Šulinys“ savininkai Loreta ir Henrikas Orakauskai pasiūlė tikrai prasmingą kultūrinį renginį – alternatyvą Lietuvos televizijų kai kurioms tautą bukinančioms laidoms…

Koncertinė programa „Rudens pažadas“ sužavėjo atlikėjų profesionalumu ir sugebėjimu improvizuoti, puikiais kūriniais ir koncerto vedėjo tekstais, kurie privertė mus, klausytojus, pasižadėti sau išlikti savimi bet kuriomis gyvenimo akimirkomis… Klausytojai po koncerto nenorėjo paleisti atlikėjų, kurie yra įvairių Lietuvos ir užsienio festivalių dalyviai, konkursų laureatai bei nugalėtojai. Ansamblyje groja Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (birbynė) ir Vytautas Švažas (perkusija).

„Subtilu-Z“ siekia kiekvieną savo pasirodymą padaryti subtiliai žaismingą, subtiliai rimtą, subtiliai muzikalų. Tai jiems ir šį kartą puikiai pavyko. Ansamblis atliko tiek akademinę, tiek lengvojo žanro muziką (H. Hancock, A. Piazzolla, A. Gaidenko, D. Ellington, J. P. Traun, Ph. R. Buttall, J. Peškovs ir t.t.).

Kernavės kultūros namų direktorė L.Orakauskienė padėkojo ansambliui už puikų vakarą ir pažadėjo, kad tai pirmas, bet ne paskutinis koncertas. Į mūsų rajoną ateina „Muzikos ruduo“, kurio kamerinės muzikos koncertai vyks ir galerijoje „Šulinys“. Direktorė pažadėjo bendradarbiauti su talentingais širvintiškiais, kurie mokosi muzikos mokyklose ar yra jas baigę, ir pakvietė į Kerniaus Pauliukonio (širvintiškis, Dailės skademijos magistrantūros studentas) fotografijos parodą. Parodos atidarymas įvyks spalio 11 d., 16 val. Maloniai kviečiame!

Irenos Petuškienės tekstas ir nuotraukos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Prasmingas ir subtilus koncertas galerijoje „Šulinys“"

  1. Adam parašė:

    Hi, this is a cnomemt.To delete a cnomemt, just log in and view the post’s cnomemts. There you will have the option to edit or delete them.

Comments are closed.

scroll to top
+