Po vasaros musninkiečiai „uniformuosis“…

Ketvirtadienį Musninkų vidurinės mokyklos ir vietos bendruomenės pastangomis pradėtas įgyvendinti projektas „Vasaros spalvos“. Jis prasidėjo vietos mokyklos mokslo metų pabaigtuvėmis. Padėkota labiausiai mokyklą ir bendruomenę geru mokymusi ir visuomeniškumu garsinusiems mokiniams.

Tąryt, kaip sakė mokyklos direktorius Vladas Trakimavičius, Musninkuose palijo apdovanojimų lietus. Net šovė galvon, kad mokykloje, matyt, neliko nė vieno neišskirto, nepaminėto, neįvertinto, nepagerbto mokinio. Drauge su atžalomis sveikinimus priėmė ir jų tėveliai. Prieš visus ėjo ir sveikinimus atsiėmė Indrė Makarskaitė, Renata Autukevičiūtė, Gabrielė ir Dominyka Urbonaitės, Rasa Dzedzevičiūtė, Greta Sapitavičiūtė, Elzė Grigonytė, Laura Šidagytė ir dar daugelis jaunųjų musninkiečių. Nepamirštos ir klasės, kurias už aktyvumą, už nuoširdumą, už ieškojimus ir atradimus, už energingumą, už draugišką pagalbą pirmokėliams, už skambias dainas ir dar daugelį gražių poelgių bendruomenės atstovė Jadvyga Kielienė apdovanojo šakočiais. Bendruomenės pirmininkas Jonas Obolevičius padėkojo geriems mokiniams, kurie prisidėjo, kad Musninkai būtų švarūs ir gražūs.

Savo ruožtu mokykla padėkojo mokyklos tarybos pirmininkei, Musninkų seniūnei Birutei Jankauskienei, abiem bendruomenės atstovams…

Mokyklos direktorius Vladas Trakimavičius apgailestavo, kad po kelių savaičių skaudama širdimi įteiks brandos atestatus 35 abiturientams, kurių dauguma didžiuojasi mokykla. Jų egzaminų įvertinimo vidurkis – daugiau nei 7 balai. Tikimasi, kad ir valstybinių egzaminų įvertinimas bus ne prastesnis. Tačiau tuščia vieta nebūna – į jų vietą ateis kiti, tarp kurių, be abejonės, nestigs smalsių, skambiabalsių, aktyvių ir kitais talentais apdovanotų vaikų. Tuo neabejojo Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė. Ji prisipažino, kad dar dirbdama „Atžalyno“ aštuonmetėje mokykloje iš kai kurių mokinių girdėjo, kad jie mokslus tęs Musninkuose, kur yra gera mokykla.

Mokyklos direktorius Vladas Trakimavičius pranešė, kad sutarta su tėvais dėl mokyklinių uniformų įvedimo. Maža to, rudenį šalia mokyklos turėtų išdygti ir naujasis korpusas. Mokiniai palieka mokyklą, bet gyvenimas joje tęsiasi…

Renginį baigė Viktoro Malinausko koncertas.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Po vasaros musninkiečiai „uniformuosis“…"

  1. TeSs parašė:

    kumpis nepasakyciau kad wow`as nsojimuliueta , jis dar ir kaip stimuliuoja zmoniu smegenis. net irodyta kad tie kurie zaide zaidimus daug geriau atlieka kaikuriuos dalykus nei tie kurie ju nezaide. zaidimo forma viskas daug labiau isisavina zmogui nei per sunku darba. wow`as nera vien tik rewardo stimuliacija, jis taip pat yra ir strategijos kurimas. su savo odekolonu ir cinisku mastymu tai tik menkini save. visa gyvenima ir nezaisi.. darbas ir savotiskas zaidimas tu gauni irgi menesini rewarda. tik tiek kad tai materialus dalykas. nors zaisdami kiti irgi gauna rewardas materialiom kupiurom. esme tame gal labiau kad zmones realiu laiku maziau bendrauja. o kalbant del laiko ismetimo tai dirbdamas darbus irgi ismeti nes juk negyveni del kitu cia subtilus dalykas. betka darydamas tu nemetai laiko i kaire ir i desine tu tiesiog gyveni sau tuo metu. 🙂 emocine prasme. tada paimkim gerus darbus kitiems tu irgi gi darai sau nes gausi pasitenkinima. bet kita vertus reiktu susimastyti kas nera laiko svaistymas? tai kad isanalizuosi knyga nuo a iki z.. ir ka? ok tuo momentu tu busi protingas bet protingu minciu nenusinesi ir visko neaprepsi.. tad gyvenime reikia visko. laiko svaistymas yra liudesys nes gyveni tik karta turi megautis gyvenimu.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+