Paneigiame mero informaciją

Meras Vincas Jasiukevičius prašo paskelbti, kad Bartkuškio pagrindinėje mokykloje mokosi mažiau mokinių, nei yra iš tiesų...

Meras Vincas Jasiukevičius prašo paskelbti, kad Bartkuškio pagrindinėje mokykloje mokosi mažiau mokinių, nei yra iš tiesų...

Nemažo atgarsio susilaukė „Širvintų krašte“ išspausdintas straipsnis „Valgykla bus, tik ar bus valgančiųjų“ – apie tai, kad dauguma rajono tarybos valdančiųjų palaimino Barskūnų pagrindinės mokyklos valgyklos statybą, atsieisiančią beveik pusę milijono litų. Skaitytojai aktyviai reiškia savo nuomonę interneto tinklalapyje, skambina, rašo laiškus. Atsiuntė raštą ir meras Vincas Jasiukevičius. Esą rašydami netiksliai nurodėme mokinių skaičių, privalome paneigti. 

„Informuoju, kad Bartkuškio pagrindinėje mokykloje šiemet mokosi 66, o ne 40 mokinių ir, atsižvelgdamas į aukščiau nurodytas aplinkybes bei vadovaudamasis LR Visuomenės informavimo įstatymo 44 straipsniu, prašau paneigti tikrovės neatitinkančią informaciją“,- rašoma mero rašte.

Taigi, gerb. Mere, vadovaudamiesi Jūsų nurodytu LR visuomenės informavimo įstatymu, paneigiame JŪSŲ INFORMACIJĄ, kad BARTKUŠKIO pagrindinėje mokykloje mokosi 66 mokiniai, ir informuojame, kad, rugsėjo 1 d. duomenimis, šioje mokykloje mokosi 80 mokinių.

Tik nelabai suprantame, kuo apskritai čia dėtas Bartkuškis, jei minėtame straipsnyje apie šią mokyklą nė žodžiu neužsiminėme. Prieš dedant parašą, vis dėlto praverstų atidžiai perskaityti rašto tekstą. Antraip mero parašas, geriausiu atveju, gali atsidurti po kažkokių žodžių kratiniu, o blogiausiu – ant kokios nors klastotės.

„Širvintų krašto“ informacija

P. S. Barskūnų pagrindinėje mokykloje, rugsėjo 1 d. duomenimis, mokosi: mišrioje priešmokyklinėje grupėje – 11 vaikų, 1-4 klasėse – 17 mokinių, 5-10 klasėse – 38 mokiniai.

Skaitytojų dėmesiui pateikiame statistiką, kaip kito mokinių skaičius šioje mokykloje pastaraisiais metais: 2010-2011 mokslo metais mokėsi 80 mokinių; 2011-2012 mokslo metais – 73 mokiniai; 2012-2013 mokslo metais – 70 mokinių.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

21 Atsakymas į "Paneigiame mero informaciją"

 1. cha parašė:

  cha cha ha aaaaaaaaaaaaaaaaa

 2. Demonas parašė:

  tai jau yra sąmokslo teorijos grėsmė . Rusijos slaptųjų tarnybų intrigos .

 3. Balsas-Runkeliowui parašė:

  Matom, kaip ta tavo DP Lietuvą valdo…..

 4. dHVB;LWDF parašė:

  Gerai sako vl. Turint toki priesa kaip ŠK, reikejo bent 20 kartu perskaityti ir tik tada siusti. Paskui reikia raudoti pasikvietus TV ir visu juokinti.

 5. vl parašė:

  Širvintų merui, kadtik rašyti iš B raidės, Kaip Šustauskaui kalbėti, abu labu tokie. Žino, kad rašo į resakciją ir bus blusinįjamas kiekvienas žodelytis ir nemato, kadvietoj BARSKŪNAI parašytas BARTKUŠKIS. Gėda. Iš savęs taip juoktis negalima. Dabar visi žmonės juokiasi. Taip ir kelia Živilei reitingus, o paskui sako, kodėl žmonės už ją balsuoja?

 6. Anonimas parašė:

  Ziviliukas cia jau tikrai neis. Uzmirskit. Jau bus , kaip bus. Kuo toliau, tuo dauggiau malku. Ir nauju egluciu.

 7. Runkeliowas parašė:

  tai dar karta irodo kad meras yra nemastanti brangiai biudzetui kainuojanti ciucela. galit keikt kaip norit bet ziwiliukas rajona butu tvarkiusi gelezine ranka ir tokiu bardaku nebutu buve.

 8. bbz parašė:

  tikrai ku ku

 9. KU KU parašė:

  Jums neatrodo, kad ta slapta pažyma(,Informuoju, kad Bartkuškio pagrindinėje mokykloje…..) jos neteisėto atskleidimo tyrimas jau svarbus ne tiek tuo, kas ir kokiems tikslams tai padarė.
  – Tai gal Rusijos slaptųjų tarnybų intrigos .

 10. patriotas parašė:

  Pratesiu Runkelio minti, po tokio rezonansini atgarsi sukelusio tarybos sprendimo rajono meras turetu atsistatydinti arba buti atstatydintas. Bet Sirvintose to nebus, nes pas mus vyrauja tokia politine mafija, kurios niekas neisskirs ir neisnaikins. Parodyite man savivaldybe, kurioje meras butu save issikeles pilietis, ir paaiskinkite, kaip toks meras, kurio oficialiai neremia jokia politine partija gali vadovauti rajoniui. Pas gali, bet jis jau senai tapo kitu partiju politiniu ikaitu ir soka pagal tu partiju dudele. Tai todel ir atsiranda tokie super absurdiski sprendimai.

 11. 66-40 parašė:

  – kaltas kubilius

 12. taip parašė:

  nu geras tai kiek yra toje Bartkuškio pagrindinėje mokykloje mokinių

 13. Anonimas parašė:

  Runkelis yra teisus. Tokį sprendimą reikia atšaukti.

 14. Runkelis parašė:

  Durnesnio nutarimo kaip skirti puse milijono kaimo mokykleles valgyklai statyti dar gerai paieskot reikia. tai cia totalus avinai i Sirvintu taryba isrinkti, ar ka??? atrodo kad rajone esam perteke visko. cia gal penki puikus stadijonai yra, net nauji sporto rumai stovi pastatyti, du baseinai o neasfaltuotu keliu ir gatviu su kiemais net nera! kaip skaiciuosi aisku viena. uz tuos puse milijono buvo bent jau galima nupirkti kokiu 15 butu toms jaunoms seimoms kas neturi kur gyventi, kad neisvaziuotu, o gyventu cia ir cia dirbtu ir cia mokescius moketu. gaila kad nera baudziamosios atsakomybes uz tokius atvirai kenkejiskus nutarimus. cia ir sudaudyt butu per mazai. parasykit visu tarybos nariu pavardes kas balsavo uz pinigu ismetima i bala. visu ir su nuotraukom!!!

 15. Balsas parašė:

  Per sekančius rinkimus į savivaldą balsuosiu tik už tą partiją, kuri 20 proc. sumažins rajono valdymo išlaidasTaškas.

 16. pritariu parašė:

  Pritariu patriotui ir brolio Jono minčiai po šypsenos simbolio bei krankliui, mažiau išpūstų skyrių savivaldybėje, daugiau pinigų bus ir švietimui ir kitiems…

 17. cvie/kas parašė:

  butu labai juokinga, jeigu nebutu graudu.

 18. kranklys parašė:

  Mero vietoje iškart atleisčiau iš darbo tą, kuris rengė raštą. Būtų pamoka visiems.

 19. Trečias brolis Jonas parašė:

  Kuo čia dėti švietimo skyriaus darbuotojai? Pirmiausia, reikia žiūrėti, ką pasirašinėji. Tegul džiaugiasi, kad neatsiuntė laikraščiui rašto su „viešu prisipažinimu“ apie santykiavimą su vienu tos pačios partijos nariu 🙂 Kad būtų pamoka kitiems, reikia vyti nesužiūrėjusią patarėją ir pusę parazituojančių savivaldybės blondinių.

 20. patriotas parašė:

  Gaila mero is kurio tyciojasi jo administracijos darbuotojai, ko gero svietimo skyriaus, pateikdami klaidinga informacija. Apskritai su tuo mokiniu skaiciumi Barskunu mokykloje gaunasi tiesiog kriminalas. Taigi gerbiami tarybos nariai ir jus buvote apgaudinejami ir ne viena karta vardan stabilios koalicijos, vardan dabartines valdzios, vardan tautu draugystes.

 21. Anonimas parašė:

  🙂

Comments are closed.

scroll to top
+