P. Kamieno neveiklumas: kentės vaikai

Jau ne už kalnų rugsėjo 1-oji, o Musninkų vidurinės mokyklos renovacijos darbai dar net nepradėti. Kas dėl to kaltas? Juk pinigai rekonstrukcijai buvo patvirtinti dar metų pradžioje, o ir viešųjų pirkimų konkursas dėl Musninkų vidurinės mokyklos renovacijos pasibaigė birželio mėnesį. Nejaugi įmonė, laimėjusi viešųjų pirkimų konkursą, dėl kažkokių priežasčių delsia pradėti renovacijos darbus? O gal viskas daug paprasčiau ir čia vėl supainioti viešieji ir privatūs reikalai? Gal Savivaldybės administracijos direktorius P. Kamienas delsia pasirašyti sutartį su laimėjusia įmone todėl, kad šį kartą konkurso pirmoje vietoje atsidūrė ne Administracijos direktoriaus pavaduotojo J. Purvanecko (Naujoji sąjunga, socialliberalai) bei Savivaldybės tarybos nario Vietinio ūkio ir investicijų komiteto pirmininko N. Dorofejevo bendrapartiečio, įėjusio į 2007 m. savivaldybės rinkimų sarašą nuo Naujosios sąjungos, A. Miselio UAB „Šimista“, kuri pastaruoju metu, kalbama, laimi dauguma viešųjų pirkimų konkursų?

Kadangi jau po kelių savaičių vaikams teks eiti į mokyklą, tapo įdomu, ar bus laiku atlikti visi renovacijos darbai ir kaip pasikeis Musninkų vidurinė mokykla. Liūdna, bet paskambinus mokykos direktoriui Vladui Trakimavičiui paaiškėjo, kad darbai dar nėra nepradėti. V. Trakimavičius teigia nesuprantas, kodėl taip ilgai delsiama pradėti mokyklos renovaciją, nes jau vasaros pabaiga, o darbai turėjo būti pradėti pavasarį, kad viskas būtų atlikta vasaros metu, kol vaikai atostogauja.

Dar gegužės mėnesį per Savivaldybės administracijos darbuotojų ir žiniasklaidos priemonių atstovų susitikimą, kuriame buvo kalbama apie švietimo problemas, P. Kamienas pareiškė, kad šiais metais Musninkų vidurinėje mokykloje bus atlikta renovacijos darbų už 0,5 milijono litų. O liepos pradžioje Savivaldybės administracijos direktoriaus kabinete įvykusioje spaudos konferencijoje „Infrastruktūra, jos plėtra, ateities perspektyvos“, P. Kamienas patikino, kad Musninkų vidurinė mokykla jau tuoj bus pradėta renovuoti. Dabar jau rugpjūčio vidurys,o renovacijos darbai Musninkų vidurinėje mokykloje net nepradėti. Maža to, dar net nepasirašyta sutartis su viešųjų pirkimų konkursą laimėjusia įmone. Ką visus šiuos mėnesius veikė P. Kamienas ir jo pavaduotojas J. Purvaneckas, kad nesugebėjo pasirūpinti sutarties pasirašymu? Nejaugi Savivaldybės administracijos direktoriui P. Kamienui ir jo pavaduotujui J. Purvaneckui labiau rūpi savų piniginių turinys, o ne mokinių gerovė?

Gal kam nors ir atrodo, kad dar niekas neprarasta, juk P. Kamienas žadėjo, jog renovacijos darbai bus atlikti šiais metais, o iki metų pabaigos dar gabaliukas laiko, tačiau Savivaldybės administracijos direktorius, matyt, pamiršo, kad tokius darbus reikia atlikti vasarą, o ne tada kai, mokykla bus pilna vaikų. Juk dviejų aukštų korpuso vidaus remontas bei vieno aukšto korpuso elektros instaliacijos pakeitimas ne tik kels triukšmą, kuris trukdys mokymo procesą, bet gali sukelti pavojų ir vaikų gyvybėms. Kodėl valdininkai, priimdami sprendimus, nepagalvoja apie mažiausius mūsų visuomenės narius? Juk dėl beprasmio vilkinimo pasirašyti sutartį su laimėjusia įmone, nukentės vaikai.

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “P. Kamieno neveiklumas: kentės vaikai”

  1. Lee parašė:

    Aš nežinau kaip kiti, bet man Eglė ir turi but eglė. Tikri spygliai, tirkas kvapras. Gerai, kad nesugalvojo is stiklines taros arenos pastatyt 🙂

  2. Janė parašė:

    Kamieno dalykiškumas ir veikla nejuokais pradėjo gąsdinti oponentus, todėl ir prasidėjo totalinis puolimas. PROTINGI SUPRAS, KUR ŠUO PAKĄSTAS, O KVAILAM NEĮRODYSI.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+