Nuo gyvenimo tabletės nėra…

Birželio 5 dieną Musninkuose įvyko Širvintų kultūros centro jaunimo teatro spektaklio „Bela, Bosas ir Krona“ premjera. Paauglių gyvenimo motyvais parašytą pjesę nūdienos realijoms pritaikė teatro vadovė Irena Petuškienė. Širvintiškius į Musninkus pakvietė šio miestelio kultūros namų direktorė Dalia Kiaulevičiūtė. Šeimininkų teisėmis su svečiais bendravo Musninkų vidurinės mokyklos „Sintezės“ klubo, kuriam vadovauja mokytoja Valentina Brazaitienė, nariai.

– Iš pradžių ketinome apsiriboti tik pjesės premjera, tačiau direktorė pasiūlė įtraukti ir „sinteziečius“, kad jaunuoliai ne tik pažiūrėtų, bet ir pabendrautų, – „Širvintų kraštui“ sakė Irena Petuškienė.

„Sintezės“ nariai neliko skolingi atvykėliams – jie padainavo, pašoko. Paskui žiūrovus užbūrė Belos, Boso ir Kronos – trijų tą pačią klasę lankančių paauglių, nuotykiai. Mokyklą ir gatvę pakeitusiai Belai (Ieva Čirbaitė) teko iškęsti naujus galvos skausmus, kuriuos įkūnijo piniguočius keistuolis Bosas (Laurynas Kamarauskas), iš visko naudą bandanti išpešti klastūnė Krona (Ieva Kamarauskaitė) ir paauglę į savo žabangus nutarusi įvilioti narkotikų prekeivė Harkė (Aira Lebedevaitė). Galbūt paaugliui būtų lengviau susigaudyti šiuose labirintuose, jei ne „gyvenimo reguliuotojai“ – asmens sargybinis (Kostas Narbutas) ir mama (Laura Kanapienytė), prieš kuriuos taip norisi maištauti…

Matyt, vis dėlto teisus buvo Belos asmens sargybinis sakydamas, kad visa tai savaime nepraeis, atsakymą teks rasti patiems, nes nuo gyvenimo tabletės nėra…

Irena Petuškienė sakė, kad jaunieji aktoriai liko patenkinti išvyka ir viliasi, kad juos į svečius pasikvies ir kitų gyvenviečių bendraamžiai.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Nuo gyvenimo tabletės nėra…"

  1. damijonas parašė:

    Saunuoliai. Sekmes ir toliau. Lauksime pasirodymo Sirvintose.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+