Naujasis Širvintų lopšelio-darželio pavadinimas – „Boružėlė“

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Kovo 25 dieną Širvintų lopšelis-darželis „Buratinas“ širvintiškius pakvietė į muzikinį spektaklį „Dangus griūva“. Vaidinimas, vykęs Kultūros centro didžiojoje salėje, suteikė daug teigiamų emocijų ne tik gausiai susirinkusiems žiūrovams, bet ir patiems mažiesiems aktoriams. Žaismingumo spektakliui suteikė personažų drabužiai, apgalvota kompozicija ir scenografija. 

„Šis nuostabus spektaklis, kuriame drąsiais aktoriais tapo net patys mažiausi lopšelinukai, mums parodo, kiek Širvintose turime augančių talentų, kiek turime kūrybingų ir išradingų pedagogų. Smagu, kad lopšelis-darželis auga, kad organizuojami tokie pasirodymai, kurie suburia pilną Kultūros centro didžiąją salę žiūrovų,“ – sakė Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

[nggallery id=406]

Šis spektaklis buvo surengtas ir dar viena svarbia proga. Kadangi nuo rugsėjo 1-osios rajono Savivaldybės tarybos sprendimu abu miesto lopšeliai-darželiai taps viena įstaiga, visuomenė buvo kviečiama rinkti naują pavadinimą. Džiugu, kad į konkursą įsitraukė abiejų darželių bendruomenės (vaikai, tėveliai, darbuotojai). Sulaukta net 99 skirtingų pasiūlymų. Iš abiejų darželių ir Savivaldybės atstovų sudaryta komisija atrinko 5: „Malūnėlis“, „Boružėlė“, „Obelėlė“, „Skruzdėlynas“ ir „Aitvaras“. Balsuoti už labiausiai patikusį buvo kviečiami visi širvintiškiai. Balsavimas vyko Savivaldybės interneto svetainėje. Apklausa iš tiesų vyko aktyviai. Sulaukta per 2000 balsų. Iš penkių pavadinimų atrinkus du daugiausiai balsų surinkusius („Obelėlė“ ir „Boružėlė“), balsavimas buvo tęsiamas. Rezultatu 51,88 proc. nugalėjo pavadinimas „Boružėlė“. Būtent šio, nuo seno Lietuvoje mylimo, ryškiaspalvio vabalėlio, meiliai vadinamo „dievo karvyte“, vardu rugsėjį bus pavadintas Širvintų lopšelis-darželis.

Po koncerto merė Živilė Pinskuvienė simbolines dovanėles įteikė vaikams, pasiūliusiems pavadinimą – nugalėtoją. „Boružėlės“ vardą savo darželiui pasiūlė net penki vaikai: Urtė Matulaitė, Samanta Ragauskaitė, Edita Palinauskaitė, Daniela Kojytė, Tadas Ošenis.

[nggallery id=407]

Na o „Boružėlės“ saldainiais pavaišinti visi darželinukai.

Taigi, įvykus ikimokyklinių ugdymo įstaigų reorganizacijai, nuo rugsėjo 1 dienos Širvintų mieste ikimokyklinukų ugdymas vyks tuose pačiuose dviejuose pastatuose, o darželis vadinsis „Boružėlė“. Įstaigoje vaikų bus daug daugiau, todėl didesni renginiai vyks Kultūros centro salėje, kad mažųjų gebėjimais galėtų pasidžiaugti kuo didesnis būrys tėvelių ir senelių.

Tomas Sarakiškis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

19 Atsakymų į “Naujasis Širvintų lopšelio-darželio pavadinimas – „Boružėlė“”

 1. asta parašė:

  Ar tiesa kad sirvintose darzeliuose nera eiliu? Ir jai gyvenu maisegaloj o registruota sirvintose tai labai lengvai galiu gaut darzeli vaikams sirvintose?

 2. Grazu parašė:

  Visas rajonas kasdien matomas paciomis graziausiomis spalvomis 🙂
  Ryskus renginiai,
  Ryskus ir apzeldintas miestelis,
  Daug veikliu zmoniu,
  Daug galimybiu veikti
  Daug ideju, iniciatyvu, akciju..!!!

  Saunu, kad zmonems uz darbus atsiskaito…spalvinga, aiski, suprantama meres ir savivaldybes ataskaita 🙂

 3. to jo parašė:

  Labai pritariu.
  Tikrai jau nusibodo opozicijos islaikomoje purvaskaidoje matyti vien tik negatyva. Tiesiog kasdien zonbinami zmones neigiama energija. As shirvio net neatsiverciu.

 4. jo parašė:

  dziugu, kad cia rasoma ir apir grazius dalykus, ne tik blogus, slogius ir neigiamus straipsnius, kaip kitur, cia galima paskaityti daugiau geru naujienu, suzinoti apie grazius renginius

 5. VIRGIS parašė:

  Boruzeles vardas neš vaikučiams laime ir sekme.Nevelui tai vadinama Dievo karvute,neveltui.

 6. , parašė:

  Na karsto naujienos apie tokius dalykus niekada neraso, todel ir neteko. Zinom ju skaitytoju poreikius 🙂

 7. to to Uogai parašė:

  Matyt, nelabai skaitanti esate, todėl ir neteko

 8. to uogai parašė:

  Bet skaityti neteko,

 9. Sondrai valio! parašė:

  Saunuole direktore, labai dziaugiames!

 10. Uogai parašė:

  Leiskite priminti, kad lopšelio-darželio „Buratinas“ pedagogai ir vaikai visada ruošė puikius renginius darželyje , rodė juos taip pat ir Kultūros centre. „ Coliuke“, „ Buratino nuotykiais“, „Daktaru Aiskauda“ žavėjosi širvintiškiai, svečiai , kitų Respublikos darželių pedagogai . Darželyje visada dirbo puikios, savo darbą mylinčios meninio ugdymo mokytojos ir darbštus, kūrybingas pedagogų kolektyvas. Labai džiugu, kad ši tradicija tęsiama. Meniniam ugdymui šioje įstaigoje visada buvo skiriamas didelis dėmesys.

 11. uoga parašė:

  Anksčiau tokių gražių švenčių nebūdavo.

 12. jj parašė:

  Ačiū direktorei už gražią šventę. Šaunuolė merė, kad pritaikė progą paskelbti naują pavadinimą, kuris išrinktas demokratiškai visiems norintiems balsuojant.

 13. to rinkejas parašė:

  sovietiniu buratinu neturi likti
  tu ka pries?

 14. rinkėjas parašė:

  Nesuprantu, kodėl nueita finansų mėtimo kryptimi, teikiant naują pavadinimą, o ne paliekant vieną iš dviejų dabartinių pavadinimų.

 15. ooo parašė:

  O as manau, kad cia didziausias naujos vadoves nuopelnas, kad moka suburti kolektyvą ir paruošia tokias programas. Jeigu nnera postumio is auksciau, apacia nejudes.

 16. > gražu žiūrėt parašė:

  tikrai buvo labai gražu žiūrėt, bet direktorės čia nei prie ko. Didelis didelis ačiū JOLANTAI , kurios dėka ir įvyko šis renginys. tai jos idėja ir didelis didelis darbas su vaikučiais. Reikia džiaugtis, kad tokia vadovė ugdo mūsų vaikus.

 17. laima parašė:

  svente buvo labai grazi, aciu aukletojoms ir organizatoriams, mazieji dziugino sirdi

 18. Anonimas parašė:

  Saunuoliai. Matosi, kad gyvenimas vyksta.

 19. Gražu žiūrėt parašė:

  Buvo puiki šventė, šaunuolės direktorės. Merei labai tinka maži vaikai, linkėčiau pagausėjimo šeimoje 🙂

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+