Lankomumo rekordus mušanti komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti!” „RASOS-BASOS” Širvintų kultūros centre

Po Lietuvą turą tęsianti subtiliai intelektualaus humoro prisodrinta „Kitokio Teatro“ komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti! RASOS-BASOS” (rež. Ričardas Vitkaitis) – jau muša lankomumo rekordus! Bilietų visiems norintiems pakliūti į spektaklį – nebepakanka nuo pat pirmųjų pasirodymų, tad raginama suskubti. Šį kartą komedija rugsėjo 25 d., 18 val., Širvintų kultūros centre!
Komedijoje susitinka keturios charizmatiškos, krykštaujančios supermoterys, gyvenančios amžiaus tarpsniuose nuo 25 iki 55 m. Viena per kitą jos kleketuoja savo istorijas – ir dūzgia, lyg bičių avilys, aliarmo metu! Čia net patys privačiausi niuansai išparceliuojami draugių teismui, tad lankytojų amžius ribojamas: N-18. Stebint neįtikėtinas moterų gyvenimo situacijas, nevalingas kvatojimas palaipsniui apsėda visą salę. Ir nebelieka kitos išeities – kaip tik prisijuokti į valias!

Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų – Aušra Štukytė, Lina Rastokaitė, Ramūnas Šimukauskas, Gabija Ryškuvienė, Eglė Mikulionytė ir prie spektaklio sąstato prisijungusi – kino, Lietuvos nacionalinio dramos teatro, TV laidų „Pagauk kampą”, „Dar pažiūrėsim” aktorė – Rimantė Valiukaitė, ture po Lietuvą žada nepakartojamas emocijas.

Komedija atskleis: moteris – tai tūkstančiai veidų ir vaidmenų; žemėje visi keliai veda į moterį, o ne į Romą; moteris tai deivė, gundytoja, kerėtoja ir pinčukas viename! Bet kaipgi pasaulis be moterų?!

Užgriuvus netikėtai didžiuliam pasisekimui, kūrybinė komanda pakeitė aktorių garderobą, žiūrovus herojės stebins naujomis, spalvingomis suknelėmis. Laukia ir daugiau staigmenų.

„(Ne) Galiu tylėti (Ne) Galiu mylėti“ – tai kultine pretenduojanti tapti komedija, subalansuota ir moterims, ir jas labiau trokštantiems suprasti vyrams. Misija – neįmanoma? Susitikime ture po Lietuvą ir pažiūrėsime.

Vaidina: Lina Rastokaitė/Žemyna Ašmontaitė, Aušra Štukytė, Gabija Jaraminaitė, Eglė Mikulionytė/Rimantė Valiukaitė, Ramūnas Šimukauskas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Lankomumo rekordus mušanti komedija „(Ne) Galiu tylėti, (Ne) Galiu mylėti!” „RASOS-BASOS” Širvintų kultūros centre”

 1. lione parašė:

  Fantastiskas spektaklis

 2. . parašė:

  Dabar tokie laikai, kad neypatingo raštingumo ir išprusimo žmonės tik ir ieško situacijų, kur galėtų ką nors apskųsti. Ir visai nesvarbu, kas teisus, o kas ne – svarbu skųstis.

 3. šalna parašė:

  švietimo ministerija jau keičia pavadinimą, nes švietimas jau sužlugdytas , reikia prie jo pridėti sportą. Kultūros ministerijai siūlau eiti tuo pačiu keliu, nes kultūros Lietuvoje jau nebėra. Man rodos tikslingiausia būtų ją vadinti pramogų ministerija. Kultūros namus rajonuose taip pat geriau būtų vadinti pramogų arba ŠOU namais.

 4. X parašė:

  Visai nusipigino kultūros namai pataikaudami liaudies skoniui. Kviečia visokias populiarščinas, pamiršo savo misiją , tai gal tegul pasiskaito savo įstatus, ba dabar tai tapo bele tik masėms tiktų spektaklių ir atlikėjų nuomotijais

 5. Panika parašė:

  pilna dar tų bilietų, pasirinkimas lb didelis, niekas neperka

Comments are closed.

scroll to top
+