+

„Karšta vasaros gitara“ nesulaukė gausaus būrio žiūrovų

Sekmadienį įvykęs ketvirtasis „Kristupo piknikų“ Šešuolėlių dvare koncertas nesulaukė laukto žiūrovų antplūdžio.

Atvykusieji į koncertą pirmiausiai skubėjo pasigrožėti „prisikėlusiu“ Šešuolėlių dvaru. Mat į „Kristupo piknikų koncertus atvyksta ne tik Širvintų rajono gyventojai, čia susirenka ir nemažai žmonių iš kitų miestų. Iš Vilniaus atvažiavusi Giedrė Grincienė su visa šeima sakė, kad atvykdama į Šešuolėlius nušovė du zuikius vienu šūviu, nes ne tik išgirdo gitarų skambesį, bet tuo pačiu aplankė ir dvarą. Moteris pasakojo, kad jau seniai ruošėsi nueiti į „Kristupo piknikų“ koncertą, bet tik perskaičiusi viename žurnale, kad toks koncertas įvyks Šešuolėlių dvare, nedvejodama atvažiavo čia. Vilnetė džiaugėsi, jog apleisti dvarai atgyja ir žmones džiugina ne tik savo atsinaujinasia išvaizda, bet ir muzikos garsais.

Dar vienas sutiktas vilnietis Arnas Lukšas pasakojo, jog stengiasi dažnai lankytis tokio pobūdžio koncertose, o dvaro aplinka koncertams suteikia savito žavesio. Atgimusiu dvaru džiaugiasi ne tik atvykusieji iš kitų miestų, bet ir Širvintų rajono gyventojai, kurie irgi dažnai čia apsilanko. Ramunė Juchnevičiūtė, gyvenanti Alionių seniūnijoje, pasakojo, kad jau antrą kartą atvažiuoja į Šešuolėlių dvare vykstančius koncertus, ir jei bus galimybė, tai dar kartą žada čia apsilankyti, nes koncertai tokioje aplinkoje – tikra atgaiva sielai. O Šešuolėliuose gyvenanti Ilona Balsiukaitė atėjo čia pirmą kartą. Nors mergina ir gyvena šalia, bet ateiti susiruošė tik į koncertą „Karšta vasaros gitara“, nes pati retkarčiais groja gitara.

Koncertas „Karšta vasaros gitara“ prasidėjo Vilniaus gitaros meistriškumo kursų vadovo Reinbert’o Evers’o iš Vokietijos pasveikinimo žodziais ir gitaristų pristatymu. Pirmasis į sceną atėjo jauniausias kursų dalyvis Tadas Umbrasas. Vienolikmetis berniukas koncertą pradėjo Santiago de Murcia kūriniu „Menuett de Clarin“. Antroji buvo Ieva Zareckaitė, kuri sugrojo dvi Pietų Amerikos melodijas. Vėliau savo grojimu žiūrovus žavėjo Justina Šilinskaitė ir Jonas Kublickas. Nuskambėjus devyniems kūriniams, buvo 15 minučių pertrauka, kurios metu žiūrovai aptarinėjo, koks kūrinys ir atlikėjas labiausiai jiems patiko.

Antroje koncerto dalyje gitara grojo vyresni atlikėjai. Pirmasis į sceną įšėjo svečias iš Rusijos Maksim’as Cuker’is. Vėliau Mauro Guiliani kūrinį „Karisas C-Dur“ atliko vokietis Peter’is Kersting’as. Labiausiai visus pakerėjo atlikėjas iš Japonijos Nobuhiro Uchimoto. Truputį mažiau ovacijų susilaukė svečias iš Vokietijos Andreas Marcus. Pasibaigus koncertui Reinbert’as Evers’as įteikė diplomus visiems Vilniaus gitaros meistriškumo kursų dalyviams.

Nors į koncertą ir nesusirinko gausus būrys žiūrovų, bet tie kurie atėjo, nepasigailėjo, nes liko pakerėti gitaros skambesio.

Penktasis ir jau paskutinis šią vasarą „Kristupo piknikų“ Šešuolėlių dvare koncertas „MAN NORISI MYLĖTI“ įvyks rugpjūčio 17 d., sekmadienį, 17 val. Dalyvaus aktorė LARISA KALPOKAITE ir pianistas ROMUALDAS LUKOŠIUS. Bilietai – nuo 10 iki 30 Lt.

Ivona Komarovska

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Kitame marių krante „ganosi“ jau šešiolika širvių

Sveikos gyvensenos skatinimas – kasmetinė Bartkuškio kaimo bendruomenės veikla

Mokslo ir žinių diena Širvintų rajone

Nesibaigiančios reformos tildo vaikų klegesį

Juknonyse apsilankė ir svečiai iš televizijos

Pirmieji būsimi socialiniai lyderiai jau susipažino

„O pomidorai tada atrodo tokie gražūs…“

Brandos atestatai jau Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazistų rankose

Naujojoje aikštėje – įspūdinga miesto šventė

Vasara vaikams bus dar turiningesnė kartu su „Virtualiu manekenu“

Iniciatyva „Atverk duris vasarai“

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje

Balsuokime už Sapnus!

Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge

Vaikų vasaros stovykla „Draugystės taku“

Čiobiškiečiai ieškojo lobio

Vijos Tarabildienės akvarelių paroda Širvintų kultūros centre veiks iki liepos 20 d.!

Gėlas vanduo – gyvybės planetoje pagrindas

Širvintiškiai atšventė Europos dieną

Gegužės 18 d. Kernavėje – Muziejų naktis

Violončelės muzika pakerėjo…

Darželinukų džiaugsmai

Septintą kartą Širvintas aplankė „Sėkmės paukštė“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+