Kalėdinė gerumo akcija

Angelas

Gerumo angelas

Visą gruodžio mėnesį Širvintų pradinės mokyklos bendruomenė šurmuliavo ruošdamasi gražiausioms metų šventėms. Mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai dalyvavo įvairiuose renginiuose, taip pat ir kasmetinėje Kalėdinėje gerumo akcijoje. Padedami mokytojų, vaikai gamino angelus, ruošė sveikinimus, mokėsi eilėraščius, repetavo kalėdines dainas. 3b klasės mokiniai gamino atvirukus seneliams. Jiems talkino mokytoja Lena Vaitkūnienė ir 3b klasės mokinio Jorio mama Inga Vaickienė.

Švenčių laukia ir joms ruošiasi ne tik vaikai. Gruodžio 21 dieną mokyklos chorą lankantys mokiniai, jų vadovė Rasa Gudeikienė ir mokyklos socialinė pedagogė lankėsi Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre. Artėjančių švenčių proga mokiniai koncertavo centro gyventojams ir darbuotojams. Seneliai drauge su vaikais deklamavo kalėdinius eilėraščius bei pritarė nuotaikingoms dainelėms. Šventiniai atvirukai su vaikų sveikinimais ir angelai labai pradžiugino senelius ir Socialinių paslaugų centro darbuotojus. Vaikai taip pat neišėjo tuščiomis. Jiems centro darbuotojai padovanojo maišą saldumynų, o choro vadovei ir socialinei pedagogei įteikė padėką už parodytą dėmesį ir sveikinimus.

Prie Kalėdinės gerumo akcijos jau ne pirmus metus prisijungė mūsų miesto geradariai iš įvairių personalinių įmonių, įstaigų. Jie paruošė dovanas ir sveikinimus pradinės mokyklos mokiniams. Gruodžio 22 dieną su šiomis dovanomis po mokyklą pirmyn atgal bėgiojo Kalėdų Senelio pagalbininkas Nykštukas (socialinė pedagogė J. Vilkienė). Mokiniams Nykštukas dalijo saldumynus, knygeles, žaislus. Rėmėjų dėka kalėdines dovanos pasiekė 32 mūsų mokyklos vaikus. Vaikai atsidėkodami rėmėjams perdavė pačių pagamintus darbelius.

[nggallery id=441]

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie gražesnių mūsų mokinių švenčių.

Jolanta Vilkienė
Kalėdinės gerumo akcijos iniciatorė, vyresnioji socialinė pedagogė

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Kalėdinė gerumo akcija"

  1. Marija parašė:

    Ingut, negaliu atsistebeti Tavo veiklumu. Saunuole, visur speji, visiems padedi.

Comments are closed.

scroll to top
+