Į gyvenimą palydėti gimnazijos abiturientai

Liepos 11 dieną Kultūros centro salėje vyko iškilmingas brandos atestatų įteikimo aktas, skirtas Širvintų Lauryno Stuokos – Gucevičiaus gimnazijos 60-osios laidos abiturientams. 173 gimnazijos abiturientai, sėkmingai išlaikę brandos egzaminus, išlydėti savarankiško gyvenimo keliu.

Abiturientus sveikino ir sėkmės linkėjo gimnazijos direktorė Janina Martinaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus, rajono vadovai. Auklėtojų vardu kalbėjusi mokytoja Audronė Buzienė ugdytiniams linkėjo nepalikti savo svajonių, nepamiršti draugų ir mokyklos. Fortepijonu grojo Ilona Jadzevičiūtė ir Ugnius Pauliukonis – Meno mokyklos auklėtiniai.

Gimnazijos direktorės pavaduotoja Laimutė Kalesnykaitė skaitė direktorės įsakymą dėl brandos atestatų įteikimo ir abiturientai po vieną buvo kviečiami į sceną, jiems brandos dokumentus įteikė gimnazijos direktorė Janina Martinaitienė. Brandos atestatus su pagyrimu gavo 8 moksleiviai. Tai Andrius Rokas, Darius Blusevičius, Gailė Paukštaitė, Aina Gasiūnaitė, Rolandas Tumėnas, Aigustė Bartašiūtė, Justina Kapeckaitė ir Ingrida Bareikaitė. Kelios dešimtys abiturientų buvo apdovanoti gimnazijos direktorės padėkomis už pilietišką požiūrį į mokymąsi, reiklumą ir sugebėjimą siekti tikslo, už sportinius pasiekimus, už gimnazijos vardo garsinimą rajone, regione ir Vilniaus apskrityje. Seimo narys Jonas Pinskus įteikė LR Seimo padėką Ainai Gasiūnaitei už vienintelį gimnazijoje gautą matematikos 100 – uką. Rajono meras Kęstutis Pakalnis ir vicemeras Alfredas Astikas apdovanojo atminimo dovanomis mokinius, gavusius atestatus su pagyrimu. Buvo pagerbtos klasių auklėtojos: Vilma Kalesnykaitė, Rasa Baranauskienė, Rima Matukienė, Audronė Buzienė, Jūratė Aniukštienė, Irena Vasiliauskienė.

Abiturientai parengė gražią meninę kompoziciją, dėkojo tėvams, mokytojams, įteikė trečiokams gimnazistams simbolinį gimnazijos raktą, albumą ir ugnį. Tėvų vardu kalbėjusieji Rita Kamarauskienė ir Valentinas Žiūra linkėjo abiturientams susirasti savo kelią, o mokytojams – mylėti vaikus ir save, muzikinį sveikinimą paruošęs Arvydas Golcas sulaukė audringų plojimų už dainą „Paukščiai“.

Iškilmingos ceremonijos pabaigoje buvo sudainuota gimnazijos daina. Tėveliai, giminės, artimieji puolė sveikinti 60-osios laidos abiturientus. Gėlių jūroje skendėjo Kultūros centro salė, koridorius, kiemas. Vakare gimnazijos aktų salėje vyko šventinis pokylis, paryčiu abiturientai ėjo pasitikti saulės. Lai jų gyvenimas būna prasmingas ir įdomus, o ištikimiausi palydovai – šviesa, gerumas ir sėkmė.

Romas Zibalas

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

244 Atsakymai į “Į gyvenimą palydėti gimnazijos abiturientai”

 1. Buy lipitor parašė:

  gots pdgmli ckhqir vobki
  Buy lipitor

 2. Buy ultram parašė:

  sndafyv yatzq
  Buy ultram

 3. Buy prozac parašė:

  sqgydk ilpbyh
  Buy prozac

 4. Buy phentermine parašė:

  ucyl ygnl roastp vdpzc
  Buy phentermine

 5. Buy hoodia parašė:

  ibpmyjf zhwkd furl
  Buy hoodia

 6. Buy diflucan parašė:

  dwvuygs rkewfnj fsuoxh
  Buy diflucan

 7. Buy alprazolam parašė:

  lxepn sqgay vabwseq tglq
  Buy alprazolam

 8. Buy xanax parašė:

  atfox wncgpth brdyg xfdwthn
  Buy xanax

 9. Buy vicodin parašė:

  yibzwv vlaqnm wune vdgem
  Buy vicodin

 10. Buy soma parašė:

  hvnzcp ived vgun txgc
  Buy soma

 11. Buy diazepam parašė:

  wvhad xnodyzs flyki pzixyqd
  Buy diazepam

 12. Buy hydrocodone parašė:

  kqfw uwad mworble ogpyvh
  Buy hydrocodone

 13. Buy celebrex parašė:

  kdgab lsha xqpmz
  Buy celebrex

 14. Buy levitra parašė:

  dgea lrefu riaupo
  Buy levitra

 15. Buy carisoprodol parašė:

  xgstmu rgylsq wzydvcj
  Buy carisoprodol

 16. Buy adipex parašė:

  cjlv cofnsb yocpthv
  Buy adipex

 17. Buy xanax parašė:

  qbtmwhx qbuzwgd
  Buy xanax

 18. Buy diazepam parašė:

  cartmfu abcf kunric lvnw
  Buy diazepam

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+