Į gyvenimą išlydėta nauja rajono abiturientų karta

Liepos 15-ąją Širvintų rajono gimnazijose nuaidėjo svarbi ir gyvenime vienintelė tokia brandos atestatų įteikimo šventė. Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija į gyvenimą šiemet išleido 74-ąją abiturientų laidą, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija – 71-ąją, o Širvintų r. Gelvonų gimnazija – 72-ąją.

Pakilios ir jautrios šventės proga Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientus, jų tėvus ir mokytojus sveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, drauge su direktore Lada Kriščiūniene bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičiene įteikusios atestatus ir simbolines dovanėles.

Padėkojusi mokytojams už atsakingą darbą, tėvams – už palaikymą, merė linkėjo jaunimui ir toliau tobulėti, siekti naujų tikslų, per gyvenimą žengti pasitikint savimi.

„Tegu gimnazijoje įgytos žinios, patirtis, sutikti žmonės palieka gražiausius prisiminimus ir būna vertybės, kuriomis remsitės tolimesniame gyvenime.“


Jau ne pirmus metus Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija, išleisdama vis naują – o šiemet – 71-ąją – abiturientų laidą, gali pelnytai didžiuotis ir džiaugtis puikiais rezultatais, rodančiais bendruomenės stiprybę, pedagogų profesionalumą, gebėjimą įvertinti ir išnaudoti stiprybes bei galimybes.

Išleistuvių šventė tradiciškai prasidėjo Švč. Trejybės bažnyčioje šv. Mišiomis, o šia gražia proga abiturientus, įveikusius bene ilgiausią ir iki šiol svarbiausią 12 metų gyvenimo etapą, sveikino Savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė. Kartu su gimnazijos direktore Palmira Kvietkauskiene jos įteikė brandos atestatus, simbolines Savivaldybės dovanėles.


Iškilmių metu buvo pasveikinti abiturientai, valstybinius brandos egzaminus išlaikę aukščiausiu įvertinimu – 100 balų. Merė Ž. Pinskuvienė ir vicemerė J. Pažusienė jiems įteikė Savivaldybės tarybos sprendimu skiriamą paskatinimą, padėkojo rengusiems mokytojams ir tėvams:

· Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį egzaminą 100 balų išlaikiusiai Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus abiturientei Adrijai Redeckaitei, mokytoja Elvyra Lipeikytė;

· Užsienio kalbos (rusų) valstybinį egzaminą 100 balų išlaikiusiam Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus abiturientui Dominykui Palkevičiui, mokytoja Violeta Geigalienė;

· Užsienio kalbos (anglų) valstybinį egzaminą 100 balų išlaikiusiam Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos abiturientui Tadui Tuškevičiui, mokytoja Vita Voverienė.


Išleistuvių metu rajono vadovės džiaugėsi ir specialias padėkas įteikė šios abiturientų laidos jaunuoliams, savo laisvalaikį skyrusiems savanorystės veikloms: Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientams Airidai Pučinskaitei, Sanan‘ui Valyjev‘ui, Julijai Judeikytei, Danielei Marovaitei, Kamilei Aršauskaitei, Andrėjai Buinickajai bei Musninkų gimnazijos abiturientams Beatai Kananovič ir Linui Paulauskui.

„Esu dėkinga už šaunią veiklą ir entuziazmą, kurį, tikiu, gražiu pavyzdžiu perdavėte jaunesniems mokiniams“, – džiaugėsi Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė, primindama, kad 2022-ieji yra Savanorystės metai, tad ši jaunimo veikla yra ypač vertinama, matoma ir reikalinga.

Jauki ir jausminga šventė išlydėjo abiturientus iš mokyklos, užbaigė svarbų gyvenimo etapą, kuris, tikėkimės, bus sėkmingos ateities pagrindas kiekvienam iš jų.

Tiesaus ir šviesaus kelio už mokyklos slenksčio – kelio, vedančio link svajonių!

Širvintų gimnazijos abiturientų išleistuves įamžino MD Photography, Gelvonų gimnazijos – Viktoras Juzėnas.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top