Baltas vasaros piknikas Širvintose spinduliavo gerą nuotaiką ir eleganciją

Ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas Jonas Pinskus žavių Savivaldybės damų apsuptyje.

Gražų praėjusio penktadienio vakarą atgijęs Jaunimo sodas nušvito baltai. Nuostabi aplinka, puikus oras, gera muzika, gausus būrys baltais drabužiais vilkinčių bičiulių pavertė šį „Baltą vasaros pikniką“ tikrai įspūdingu.

Jau trečią kartą vykstantis „Baltas vasaros piknikas“ – ypatinga miesto šventė, ypatingas renginys, leidžiantis žmonėms pajusti tikrąją prancūzišką eleganciją ir gyvenimo džiaugsmą, kuris slypi mažose kasdienos detalėse.

„Šis vakaras jau tampa gražia tradicija. Renginys ir šventė, kurios dalyvius jungia bendras tikslas – kurti, gražinti, padėti. Praeitų metų renginių lėšos buvo skirtos miesto riboženklio sukūrimui, Kultūros centro ir Viešosios bibliotekos vidinio kiemelio sienų tapybai.

Na, o šiemet idėja kiek kita. Balto pikniko metu surinktomis lėšomis bus organizuojama kelionė prie jūros žmonėms, kurie tikrai sunkiai dirba ir stengiasi. Kurių pajamos nesiekia tų „grindų“, kai galima sulaukti socialinės paramos, tačiau leisti sau nuvažiuoti ir savo vaikus nuvežti prie jūros jų tikrai nepakanka. Tikiu, kad mūsų baltas vakaras leis šiuos žmones pradžiuginti ir suteikti gražiausių įspūdžių“ – pristatydama šių metų renginio tikslą kalbėjo Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Į Baltą vakarą – romantiškai nusiteikus.
Baltu vakaru džiaugiasi jaunimas.
Šokėjų Ievos Konopliovaitės ir Deivido Meškausko pamoka įtraukė visus dalyvius.
Šauni kompanija su veidrodiniais žmonėmis.
Puiki vakaro atmosfera subūrė ir verslininkus, mecenatus, rėmėjus.
Atgimęs Jaunimo sodas gaubė elegantiška vakaro atmosfera.
Indrės Launikonytės ir Vlado Kovaliovo duetą pristato vakaro vedėjas Povilas Velikis.
UAB „Širvintų šiluma“ komanda su artimaisiais.
Užburiantis šokėjų pasirodymas.
Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su vyru Jonu ir vicemere Janina Pažusiene Širvintų kaimo bendruomenės „Upė“, rajono naujakurių ir svečių būryje.

Susirinkusieji klausėsi gražių „Lietuvos balso“ finalininkės Karolinos Lyndo bei Indrės Launikonytės ir Vlado Kovaliovo dainų, ne tik stebėjo užburiantį šokėjų Ievos Konopliovaitės ir Deivido Meškausko pasirodymą, bet ir patys mokėsi šokti. Šventinę atmosferą vakaro metu kūrė veidrodiniai žmonės – su jais atminčiai liks puikios nuotraukos. Renginį vedė Dovilė Žalpytė bei Povilas Velikis, nuotraukų autorė Nendrė Žilinskaitė.

Įprasmindami buvimą kartu, eleganciją, bendruomeniškumą ir draugiškumą, vakaro svečiai tradiciškai ir simboliškai paleido baltus balionus, palinkėdami vieni kitiems laimės ir sėkmės.

Organizatorių inf.
Nendrės Žilinskaitės nuotr.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+