Širvintų jaunimas – kupinas idėjų ir noro burtis

Visų bendros mintys ir norai sukūrė spalvingą „Idėjų medį“, o bendra jėga žingsnis po žingsnio visa tai įgyvendins.

Visų bendros mintys ir norai sukūrė spalvingą „Idėjų medį“, o bendra jėga žingsnis po žingsnio visa tai įgyvendins.

Praėjusią savaitę gausus būrys aktyvių, entuziastingų jaunuolių iš įvairių Širvintų rajono vietovių susirinko į šventę, į kurią pakvietė Jaunimo reikalų taryba ir naujoji jaunimo reikalų koordinatorė Gintarė Preikšaitienė bei Kultūros centro renginių organizatorė, savanorių veiklos koordinatorė Šarūnė Šidlauskaitė.

Susibūrimo pradžioje jaunimui pristatytos įvairios veiklos, vykdomos Lietuvoje, sukurtų erdvių pavyzdžiai. Gintarė trumpai pristatė save, supažindino susirinkusius ir su konkrečiu pavyzdžiu – patalpomis, kurios šiuo metu rengiamos būtent jaunimo veiklai, kvietė visus būti drąsius, ateiti ir patiems prisidėti prie tinkamos aplinkos kūrimo pagal savo poreikius bei paskatino užrašyti mintis „Idėjų medžiui“, kurios visų pastangomis bus įgyvendinamos.

Taigi, kiekvienas šventės dalyvis galėjo pasiūlyti savo idėją. Iš visų pasiūlymų išaugo tikras „Idėjų medis“, kurį vėliau jaunimas nunešė ir „pasodino“ naujojoje erdvėje. Jaunimo reikalų koordinatorė pažadėjo padėti visas surašytas idėjas realizuoti.

Toliau jaunimas varžėsi protų mūšyje. Dalyvavo 6 komandos: Gelvonų gimnazijos „Alfos“, Čiobiškio pagrindinės mokyklos „Šembreikeriai“, Švietimo centro „Sniego gniūžtė“, Širvintų gimnazijos „69 LSG“, mokinių jungtinė „Snaigė“ ir Širvintų progimnazijos „Raketa“. Kadangi klausimai reikalavo rimto susikaupimo ir „proto lavinimo“ – buvo ką veikti kiekvienam. Šauniausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Gelvonų gimnazijos gimnazistai, pasivadinę „Alfomis“. Antrąją vietą užėmė Čiobiškio pagrindinė mokykla, trečią vietą – Švietimo centro „Sniego gniūžtės“ komanda. „Protmūšio“ laimėtojai buvo apdovanoti Savivaldybės prizais.

Gintarė Preikšaitienė sveikinasi su susirinkusiu jaunimu ir trumpai pristato būsimas veiklas.

Gintarė Preikšaitienė sveikinasi su susirinkusiu jaunimu ir trumpai pristato būsimas veiklas.

Diskusiją apie narkotikų žalą „Narkotikai - kelias į gyvenimo pabaigą čigonių tabore?“ veda 15min.lt žurnalistas Vidmantas Balkūnas.

Diskusiją apie narkotikų žalą „Narkotikai - kelias į gyvenimo pabaigą čigonų tabore?“ veda 15min.lt žurnalistas Vidmantas Balkūnas.

Pakutinioji renginio dalis – diskusija apie narkotikų žalą „Narkotikai – kelias į gyvenimo pabaigą čigonų tabore?“, kurią vedė 15min.lt žurnalistas Vidmantas Balkūnas. Jis puikiai perpratęs jaunimo kalbą ir gebėjo rimtus dalykus perteikti šmaikščiai bei sudominti jaunimą. Itin įtraukė Vidmanto rodoma vaizdinė medžiaga, kurią pamatyti gali ne kiekvienas. Pasakojimas apie narkotikus ir jų žalą buvo perteiktas remiantis Lietuvos čigonų taboro realiais gyvenimo faktais bei vykdomais nuolatiniais policijos reidų vaizdais.

Renginį organizavo Širvintų rajono savivavaldybė ir Kultūros centras.

Didžiulis būrys aktyvių, talentingų ir veikti norinčių žmonių.

Didžiulis būrys aktyvių, talentingų ir veikti norinčių žmonių.

Jaunimo renginių ir įvairių diskusijų bus tikrai daug. Jau gegužės 7 dieną jaunimas sugužės į Pamusės kaimą ir dalyvaus Knygnešių bėgime, kuriame lauks įvairios išvermės užduotys, knygų kilnojimo varžytuvės ir naujo žaidimo „Paštininkė.lt“ pristatymas.

Odeta Kuročkina

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Širvintų jaunimas – kupinas idėjų ir noro burtis”

 1. puiku parašė:

  saunuoliai jaunimelis, kuo daugiau veiklos musu rajone!

 2. gerai parašė:

  Mato teigiamus poslinkius, todel ir buriasi. Kai anksciau nieko nebuvo daroma, tai ir nesibure.

 3. optimiste parašė:

  Šaunuoliai gelvoniškiai,
  Visur ir visada.

Comments are closed.

scroll to top
+