Širvintų „Auksinio proto“ žaidėjų gretos didėja – žaidžia jau 7 komandos

Pastarojo turo lentelė

Su puikia Vasario 16-osios nuotaika į Širvintas antradienio vakarą ir vėl atkurnėjo „Auksinio proto“ žaidimas, sukvietęs protmūšio mėgėjus, gerbėjus ir naujokus bei įnešęs naujų vėjų bei staigmenų.

Taip, taip! Vakaras buvo daug kuo neįprastas. Pradedant tuo, kad į žaidimą užsiregistravo ir puikų startą pademonstravo nauja komanda GERI DRAUGAI, baigiant tuo, kad žaidimo vedėjo vaidmenį „pasimatavo“ ir pirmo blyno tikrai neprisvilino Petras. Aišku, prie pradedančiojo sėkmės labai prisidėjo ir jo jaunieji padėjėjai Gustas bei Linas.

Pirmoji vieta žaidime ant nei kiek neskilinėjančio pjedestalo ir vėl užkėlė KIETAI VIRTŲ komandą, tradiciškai nuskynusią ir Intimito prizą.

Antrosios vietos rezultatą pakartojo ir UAB „Askovita“ prizą laimėjo ir vėl gausus KOVOTOJŲ būrys.

Tačiau čia tradicijos ir baigėsi.

Štai trečiąją vietą pirmą kartą šiame sezone iškovojo savo gretas gerokai padidinęs BOKŠTAS!

Ketvirtoje vietoje šį kartą atsidūrė, tačiau EKMETOS prizu tikrai džiaugėsi kiek praretėjusi DERMĖ.

Jai ant kulnų lipo ir vos trise kovojęs RAUDONAS VERŠIS, užėmęs penktą vietą.

Šeštoje vietoje – debiutantai GERI DRAUGAI, pirmuose turuose dar kiek sutrikę, tačiau įpusėjus žaidimui, jau puikiai gvildenę žaidimo klausimus ir pelnę DRAUSTUKO prizą.

Na, o su nuliu taškų antradienį liko PRADINUKAI, kuriems šis vakaras turėjo prasidėti „žvaigdžių valanda“, t.y. komandos pristatymu, tačiau dėl ištikusių nesklandumų jų stalas buvo tuščias.

Taigi – žaidimas sužaistas. Žaidėjų būrys vis didesnis. Nuotaika – puiki. Kitam kartui pasiliko ne tik entuziazmo, azarto, bet ir neišsuktas fortūnos ratas su rėmėjo MOKAS IT prizu.

O Valstybės atkūrimo dienai ir šioks toks Širvintų „Auksinio proto“ išskirtinis bruožas su patriotinė gaida – VISOS 7 Širvintų komandos pasirinko tikrus lietuviškus pavadinimus! Be tarptautinių žodžių, o juo labiau slengo, anglicizmų ar madingų trumpinių.

PABANDYKITE ATSAKYTI:

Vienas žymus žmogus yra pasakęs: „Mano vardas Salvadoras – „…“, dėl to, kad šiais vidutinybės klestėjimo ir grasinančios technikos laikais, kuriuos kęsti mums išpuolė garbė, man skirta išgelbėti meną nuo tuštumos“.

Kuo save laikė šis žmogus, jei tokiais pačiais vadintis galėjo ir garsaus serialo herojai Mičas, Hobis bei kiti?

SAVO ATSAKYMO VARIANTĄ PARAŠYKITE KOMENTARUOSE

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top