Per sniegą, per balas į „Alkaną briedį“ vėl atkeliavo antradienio vakaras. Toks niūrus, slegiantis ir apatiškas…

Netikėtai prasivėrė durys ir užėjo žmogus. Po jo – dar vienas ir dar… Dar ir dar! Pagalvojęs, kad galbūt šiandien vis dėlto bus ką veikti, jis nenusivylė. Ir dar kaip! Antradienio vakarai Širvintose priklauso „Auksiniam protui“!

O kas gi vyko šį antradienį?

Vakaras prasidėjo KOVOTOJŲ komandos pristatymu ir tai jiems, matyt, suteikė papildomo stimulo…

Žaidime staigmenų netrūko. Nors, kaip jau įprasta, žaidimą laimėjo ir intimito.lt prizą gavo KIETAI VIRTI, antrąją vietą, kurioje iki šio žaidimo patogiai jautėsi DERMĖ, iškovojo KOVOTOJAI ir pelnė „Askovitos“ prizą. Trečią ketvirtą vietas pasidalino anksčiau minėta DERMĖ ir šio sezono rekordą pasiekęs RAUDONAS VERŠIS.

Taip, RAUDONAS VERŠIS įrodė, kad Fortūna juos myli, ir vėl gavo net du prizus: UAB „Ekmeta“ parduotuvės „Unika“ kuponą bei didžiausių ir daugiausiai patirties turinčių atviro kodo „SuiteCRM“ sistemos diegėjų Lietuvoje įmonės „Mokas iT“ įsteigtą prizą.

Vasario 8-osios turnyro lentelė
Širvintų zonos turnyro lentelė

Na, o iki paskutinio klausimo vykusioje kovoje dėl 5-6 vietų nugalėjo BOKŠTAS. Neliūdėjo ir PRADINUKAI, gavę „Draustuko“ įsteigtą prizą.

„Taip,“ – pagalvojo antradienio vakaras, – „Aš įsitikinau, kad Širvintose YRA KĄ VEIKTI ir darbo dienos vakarą“.

Tad iki kito antradienio!

Organizatorių inf.

PABANDYKITE ATSAKYTI:

Pati brangiausia pasaulyje, 50 gramų sverianti ir 260 dolerių kainuojanti šokolado plytelė gaminama iš labai retų „Arriba“ veislės kakavos pupelių. Kiekvienos plytelės viduje yra tokia kakavos pupelė. Per metus šio šokolado pagaminama ne daugiau kelių šimtų plytelių. Kurioje pusiaujo garbei pavadintoje šalyje gaminamas šis brangiausias šokoladas?

Savo atsakymą galite parašyti komentarų skiltyje.

Prieš savaitę klausėme: „JI, gimusi 1897 m. JAV, yra beveik neatsiejama mūsų miestų švenčių ar mugių dalis. JI tokia populiari, kad kiekvienas, be abejo, esame JOS ragavę. Be to, ji yra viena iš sudedamųjų kai kurių kokteilių dalis, vienas iš jų – „Pusryčiai su Dali“. Kas yra JI?“

ATSAKYMAS: CUKRAUS VATA

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top