Pavasaris prasidėjo, bet sezonas dar nesibaigia

Antradienis – be ypatingų progų ir be patrakusios varnos, bet su diakritiniais simboliais ir kofemanėmis Etiopijos ožkomis.

Antradienio vakaras jau tradiciškai Širvintose skiriamas protų kovoms „Alkaname briedyje“, kuriame šią savaitę visų „Auksinio proto“ komandų laukė staigmena – Arvydo ir Bo rankų darbo medinės lentelės. Puiki dovana, jau priminusi artėjančias šv. Velykas! AČIŪ!

Vakaro citata, nugulusi užrašuose: „Be to, moteris yra žmogus. Kažkur skaičiau,“ tradiciškai priklauso vedančiajam Sauliui – juk jį girdime geriausiai.

Taigi tradicinį antradienio žaidimą, pritrūkę vos 1 taško iki praeitą kartą pasiekto rekordo, labai tradiciškai laimėjo KIETAI VIRTŲ komanda, jau tikriausiai mąstanti apie papildomus stalčius apatiniam trikotažui susidėti laimėtiems „Intimito“ prizams.

Antrąją vietą antrą kartą iš eilės iškovojo KOVOTOJAI, apsidžiaugę UAB „Askovita“ prizu, o dar garsiau suūžę laimės ratui išsukus jų komandai ir „Mokas IT“ dovaną.

Trečioje vietoje – laipteliu nuo ano karto palypėjusi DERMĖ, III ture pasiekusi savo rekordą žaidime ir jame surinkusi 20 taškų.

Ketvirtieji ir „Unikos“ prizu apdovanoti – BOKŠTO žaidėjai.

Penktoje vietoje – vos keliais taškais atsilikęs RAUDONAS VERŠIS.

Nauja „Draustuko“ knyga ir pirmoji iš kitos pusės vieta tradiciškai – PRADINUKAMS.

Na, o kas smagiausia – kad šie tradiciniai antradieniai visoms šešioms komandoms jau tapo labai reikalingi, kad jų laukiame ir pasiilgstame.

Valio! Pavasaris prasidėjo, bet sezonas dar nesibaigia! Iki greito kito tradicinio antradienio!

Organizatorių inf.

Pabandykite sau atsakyti:

Po II pasaulinio karo Europoje yra tik vienas neatstatytas miestas. Įdomu, kad rusai beveik sugriovė jį ir I pasaulinio karo metu. Lietuvoje ir dabar klesti miestas beveik identišku pavadinimu. Koks tai Lietuvos miestas?

Atsakymą galite parašyti kaip komentarą.

Prieš tai klausėme:

Vieno iš „Auksinio proto“ žaidimų metu komentaruose vienas žaidėjas piktinosi, kad nebeturėtų būti klausimų apie K. Kubilinsko kūrybą… Šis žaidėjas, be abejo, žinojo, prie kokio Lietuvos partizanų legendos žūties tiesiogiai prisidėjo poetas. Kas buvo šis partizanas? Jei labai atidžiai skaitysite, tai klausime pamatysite aiškią užuominą.

Atsakymas: Vaclovas Voveris-Žaibas (tinkamas atsakymas ir Žaibas arba Voveris)

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top