Pabandykite iš apelsinų žievelių sudėti Sidnėjaus Operos rūmus!

Antradienį į „Alkaną briedį“ susirinkę gyvų „Auksinio proto“ žaidimų Širvintose entuziastai taip stipriai įjungė savo galvojimo aparatus, kad nebuvo išvengta techninių bėdų, dėl kurių žaidimas prasidėjo šiek tiek vėliau. Protautojų bendruomenė parodė, kad tampa puikiais draugais ir gera komanda. Organizatoriai be galo dėkingi už operatyvią pagalbą panaikinant trukdžius!

Pačiame žaidime nieko netikėto neįvyko: vėl laimėjo ir intimito.lt prizą pasiėmė KIETAI VIRTI, ir, kaip Ekvadoro prezidentu tapęs Leninas Volteras, toliau rodo pavyzdį kitoms, mažiau patyrusioms komandoms.

Antra liko ir mėgstamą „Askovitos“ prizą vėl gavo DERMĖ, antrą kartą iš eilės treti – smarkiai savo rezultatus pagerinę KOVOTOJAI. Ketvirtą vietą iškovojęs RAUDONAS VERŠIS gavo net du prizus: tradicinį ketvirtos vietos prizą nuo parduotuvės „Unika“ ir laimės rato išsuktą naujo rėmėjo MOKAS iT kuponą.

Laimės ratas nemeluoja – juk būtent šiame žaidime artimiau susipažinome su prisistačiusia būtent šia komanda.

Tik papildomi rodikliai nulėmė, kad penkti liko PRADINUKAI, o už šeštą vietą „Draustuko“ prizas atiteko BOKŠTUI.

Po žaidimo dalyviai suskubo namo pabandyti iš apelsinų žievelių sudėti Sidnėjaus Operos rūmus. Pamėginkite ir jūs!

Iki kito antradienio, viskas bus gerai! O kol kas skaitytojai gali pabandyti atsakyti į šį kalusimą ir atsakymą parašyti komentaruose:

JI, gimusi 1897 m. JAV, yra beveik neatsiejama mūsų miestų švenčių ar mugių dalis. JI tokia populiari, kad kiekvienas, be abejo, esame JOS ragavę. Be to, ji yra viena iš sudedamųjų kai kurių kokteilių dalis, vienas iš jų – „Pusryčiai su Dali“. Kas yra JI?

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top