Kuo tolyn į pavasarį, tuo daugiau triukšmo!

Jėėė… Oooo… Neee… Antradienį skambėjo „Alkanas briedis“, kuriame ir vėl susitiko Širvintų „Auksinio proto“ gyvų žaidimų komandų šešetukas pasivaržyti, paprotauti, „pasišpilkuoti“ ir pasijuokti. O jei kam lietuviško pavasario šilumos šį vakarą ir pritrūko, tai kelionė į Kanarus tikrai ne tik sušildė, bet ir įkaitino.

Rezultatai:

1 vieta – šį žaidimą kiek nuleidusiems rezultatyvumo kartelę KIETAI VIRTIEMS. Jiems – ir Intimito prizas.

Dėl antrosios vietos kova virė visą žaidimą ir tik pirmojo turo geresnis rezultatas ją nulėmė DERMEI, po kurio laiko vėl besidžiaugusiai UAB „Askovita“ prizu.

Tiek pat taškų surinkusi KOVOTOJŲ komanda liko trečia, tačiau jau ne pirmą kartą labai džiaugėsi laimės rato fortūna ir „Mokas IT“ prizu.

Ketvirtieji – stipriai spurtavę ir tik pabaigoje kiek aprimę RAUDONOJO VERŠIO žaidėjai, kurių komandos jaunoji įžaidėja kūrė puikią nuotaiką muzikiniame ture. Jiems – ir UAB „Ekmetos“ prizas.

Penktasis – puikiai žaidęs ir tik vidurinįjį turą kažko užstrigęs BOKŠTAS.

Šeštieji – antradienį pagausinę komandos gretas ir stipriai pagerinę rezultatus PRADINUKAI, žaidimo pabaigoje jau skandavo „Knygos, knygos…“ ir su šypsena priėmė „Draustuko“ dovaną.

Lengviau šį antradienį buvo ir žaidimo vedėjui. Parūpinus jam asistentę, daugiau laiko liko šmaikštiems komentarams ir pastaboms.

Tad iki kito, jau 12-ojo žaidimo!

Organizatorių inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top