Komanda KOVOTOJAI

Kovotojai

Suburti komandą idėja kilo po „Kietai virtų“ gimtadienio renginio. Gruodį Širvintose vykusiame šios jau patyrusios „protmūšių“ komandos 5 metų gyvavimo proga surengtame žaidime sužinojome daugiau apie šiuos „gudručius“: jie tikrai kietai virti, nes klausimus gliaudo kaip tikri profesionalai. Šalia jų pasijutome „skystai virti“, bet kadangi esame kovotojai ir be kovos nepasiduodame, nusprendėme ir patys išbandyti savo jėgas rimčiau.

Iš tikrųjų, pradžioje nemanėme, kad šis žaidimas taip įtrauks. O įtraukė savo azartu, įtampa, noru išnarplioti sudėtingiausius klausimus. Koks momentinis nusivylimas apima, kai „šauni“ pro šalį, bet kiek džiaugsmo suteikia vedėjo paskelbtas atsakymas, kuris sutampa su mūsų komandos variantu! Žodžiu, gauname visą spektrą pačių įvairiausių emocijų.

Pavadinimas „Kovotojai“ kilo spontaniškai. Gyvenime mus visur lydi kova, kad ir nedidelė, bet svarbi tam, kad judėtume į priekį. Mūsų šūkis: Kovosime arba „pasikavosime“! Čia jau supraskite, kaip norite…

Mūsų komandoje žaidžia nuo 5 iki 8 narių. Jau susiformavo branduolys nuolatinių žaidėjų, bet yra keičiančių vienų kitus. Kapitonas – tas žmogus, kuris mobilizuoja komandą, o „Kovotojų“ kapitonė yra Lilija – aktyvi, veikli, linksma, pozityvi. Mūsų komandos žaidėjai: Darius, Jolita, Ainė, Giedrius, Aušrius, Ilona, Jurgita, Vitalijus. Tai įvairiausių profesijų ir pomėgių žmonės, užsiimantys verslu, menu, filmavimu, ūkininkavimu ir kitokiomis įdomiomis veiklomis. Nei vienas mūsų komandos žaidėjas rimtesnės patirties „protmūšiuose“ nei žaidimą sėdint prie televizoriaus ekrano, neturėjo. Vis dėlto dabar jis taip visus įtraukė, kad tapo nauju mūsų bendru hobiu.

Iš gyvų „Auksinio proto“ žaidimų gauname puikių įspūdžių – dvi valandos pralekia nepastebimai, bet labai turiningai, azartiškai ir linksmai. Žaidimai organizuoti tikrai gerai, žaidimo vieta labai patogi, vedėjas Saulius puikiai dirba savo darbą, o vedėjo asistentė Vita sukasi kaip bitutė.

Žaidime mūsų tikslas vienas – išlukštenti kuo daugiau klausimų, sužinoti kažką naujo ir smagiai praleisti laiką. O kitiems žaidėjams norime palinkėti neprarasti vilties ir tikėjimo savimi bei kitais, niekada nepasiduoti be kovos ir nebijoti pralaimėti!

„Kovotojai“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top