KIETAI VIRTI laiko aukštai iškeltą vėliavą

Mistinis porinis antradienis. 2022-02-22. ALKANAS BRIEDIS. Širvintos. Kai eutanazija virsta kulminacija, o širdies forma transformuojasi į karstą nugali geros emocijos, azartas, juokas ir intensyvi proto mankšta.
Jau visi geri pažįstami – 6 Širvintų komandos – vėl susitiko „Auksinio proto“ gyvo žaidimo vakarui. Jei koks dvejetas ir buvo parašytas, tai nebent tik bjauriam orui, kuris, dėkuidie, vėtromis ir šlapdriba grasinosi už lango.

O protų kova virė, išreiškiama sėkmės šūksniais ar nuoskaudos atodūsiais.

Jau nebestebina, kad pirmi Širvintose – ir vėl KIETAI VIRTI! Į kraičio skrynią įsidėję dar vieną, šiandien vedėjo Sauliaus pasistengtą išreklamuoti Intimito prizą.

Antrąją vietą po kurio laiko atsikovojo ir parduotuvės UNIKA prizą laimėjo DERMĖ, šiek tiek pakeitusi sąstatą ir pasipildžiusi naujais nariais.

Visą žaidimą taškas į tašką su DERME varžėsi ir narsiai, kaip ir priklauso pagal komandos pavadinimą, kovojo KOVOTOJAI, užėmę trečiąją vietą ir, pasukus sėkmės ratą, apdovanoti net 2 Mokas IT prizais!

Ketvirti – šiandienos „žvaigždžių valandos“ herojai, BOKŠTO žaidėjai, kurie ne tik šauniai prisistatė, bet ir laimėjo UAB „Askovita“ prizą.

Penkta – nuo praeito karto jau kiek padidinusi gretas RAUDONO VERŠIO komanda.

Na, o šešti liko ir „Draustuko“ prizą, vis papildantį namų biblioteką, iškovojo PRADINUKAI, šiandien tikrai šauniai gvildenę sportinius klausimus.

Ačiū mistiniam vasario vakarui – už tai, kad neparašė dvejetų Širvintų „auksiniams protams“ ir iki kitos savaitės!

Organizatorių inf.

Pabandykite atsakyti:

Mindaugo sostas, Lizdeika, Aukuras, Kriveikiškis.
Su visa pagarba UNESCO, mes čia kažką praleidome. Ką?

Savo atsakymą galite parašyti komentarų skiltyje.

Prieš savaitę klausėme:

Vienas žymus žmogus yra pasakęs: „Mano vardas Salvadoras – „…“, dėl to, kad šiais vidutinybės klestėjimo ir grasinančios technikos laikais, kuriuos kęsti mums išpuolė garbė, man skirta išgelbėti meną nuo tuštumos“.

Kuo save laikė šis žmogus, jei tokiais pačiais vadintis galėjo ir garsaus serialo herojai Mičas, Hobis bei kiti?

ATSAKYMAS: GELBĖTOJU

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top