DERMĖ

Turiningai ir smagiai praleisti darbo dienos vakarą – galimybė ne dažnai pasitaikanti. Juk daugelis įsisukame į darbas-namai-buitis rutiną, iš kurios paprastai ištrūkstame tik savaitgaliais ar per šventes. Širvintų mišriam chorui DERMĖ laikinai sustabdžius veiklą dėl pandemijos, mums atkrito ir turiningi sekmadieninių repeticijų susitikimai, kurių labai ilgimės.

Gavę pakvietimą dalyvauti „Kietai virtų“ komandos 5 metų gimtadienio protmūšyje, subūrėme komandą, kurios nariai sutarė išbandyti jėgas ir „Auksinio proto“ gyvuose žaidimuose. Širvintose tokios intelektualinės, buriančios laisvalaikio veiklos ne tiek ir daug. Todėl pasinaudoti tokia proga – tiesiog privaloma!

Komandos pavadinimas DERMĖ savaime kilo nuo choro, nors tarp žaidėjų – ne tik choristai, bet ir mūsų kolegos, pažįstami, draugai, kuriuos kviečiame prisijungti ir išbandyti žaidimą. Mūsų kapitonas Gintaras Pauliukonis – patyręs protmūšių žaidėjas, anksčiau ne vieną sezoną žaidęs su „Kietai virtais“ ir net dalyvavęs TV žaidime! Komandos branduolį ir sudaro Gintaras kartu su žmona Ramune, taip pat žaidusia „Kietai virtų“ komandoje, choristės Audronė, Aušrinė (trumpai pabuvusi „Kietai virta“ praėjusį sezoną), Rasa, Rūta, Zita, noriai prisidėję prie mūsų Almantas su Rasa, Romas, Eglė, Arnoldas. DERMĖ – įvairiausių profesijų atstovai: muzikantai, mokytojai, gydytoja, filologė, inžinierė… Juk svarbu, kad derame kartu!

DERMĖ dėkoja organizatoriams už geriausius įspūdžius, išliekančius dar kelias dienas po žaidimo. Kartais išeiname su „skaudančiomis“ galvomis ir negalime užmigti, tačiau ko nepadarysi dėl PROTO ir dar AUKSINIO. Aišku, džiaugiamės laimėtais prizais – laukiame pavasario, kada galėsime sodinti pomidorus į „Askovitos“ puodus ir kopijuoti natas „Unikoje“. O iš tikrųjų – labai gera atmosfera, sveika konkurencija, vedėjo humoras ir grupinė smegenų mankšta suteikia gyvenimui daugiau spalvų.

DERMĖS tikslas – gliaudyti klausimus „kaip iš natų“. Kaip pavyks jo pasiekti, matysime, o kol kas mėgaujamės procesu ir klausome turbūt daugiausiai sportiško azarto patirties turinčios Rasos, kuri visada su šypsena mums sako, kad rezultatas geras.

DERMĖS palinkėjimas komandoms – ir toliau kartu kurti tą gerą atmosferą, bendrauti, juokauti ir tobulėti. Palinkėjimas sau – ne tik protauti, bet ir prisikviesti bent kelis naujus choristus į DERMĘ. Gal skambės kiek ne pagal lygių galimybių nuostatas, bet labai reikia VYRŲ!

„Dermė“

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top