Auksinis protas. Savaitės suvestinė

Kaip ir kiekvieną antradienį, gražų saulėtą vakarą į ALKANĄ BRIEDĮ rinkosi Širvintų „Auksinio proto“ entuziastai. Jie dar nežinojo, kad jau tyko išdykusios snaigės ir pakvaišusi varna (kaip gi be jos?).

Diena nepaprasta, moteriška. Kaip ir priklauso, žaidimas prasidėjo tradicinių šios šventės gėlių įteikimu nuostabiosios lyties atstovėms. Tuo dovanos nesibaigė, bet tai – mažytė paslaptis.

Pasitempę vyriškiai ir besišypsančios moteriškaitės, matyt, prisidėjo, kad šis žaidimas buvo labai įtemptas ir pažėrė daug staigmenų bei rekordų. Taigi prie reikalų:

Žaidimą, kaip ir įprasta, laimėjo ir INTIMITO prizą pasiėmė sezono rekordą pasiekę KIETAI VIRTI, ketvirtajame ture atsakę į visus klausimus, o penktajame prašovę tik bonus klausimą. Tai dar ne viskas: laimės ratas MOKAS IT prizą išsuko taip pat jiems. Žinoma, tik žavios Kristinos šypsenos dėka…

Antrąją vietą gana užtikrintai laimėjo KOVOTOJAI, kurie džiaugėsi „Askovitos“ prizu. Jie tikrai nusipelnė šio rezultato!

Iki paskutinės akimirkos dėl antros-ketvirtos vietos kovojo BOKŠTAS ir tik paskutiniame ture, tik vienu tašku išplėšė bronzą. Džiaugsmas jų akyse tikrai buvo pelnytas ir nedrįskite teigti, kad protmūšis – ne sportas!

Ketvirtą vietą, įspūdingai pristačiusi savo komandą, laimėjo DERMĖ, kuriai atiteko jų draugų „Unikos“ prizas.

Visą žaidimą kvėpavimą į nugarą jautęs, penktą vietą iškovojo RAUDONAS VERŠIS.

Šešti liko ir „Draustuko“ prizą pasiėmė PRADINUKAI. Jie labai pagerino savo žaidimą bei rezultatą. Matyt, nusprendė nebūti autsaideriais. Šaunuoliai!

O pasibaigus žaidimui, visi išėjo į… sniegą. Krykštavo ir išdykavo valiūkiškos snaigės, šelmiškai balino mūsų moteriškių plaukuosenas ir nosių galiukus.

Varna bandė kartoti DERMĖS dainuotą dainą, tikėjosi, kad jai pavyks… Pakvaišus…

Iki susitikimo kitą savaitę!

Organizatorių inf.

PABANDYKITE SAU ATSAKYTI:

Klausimą parengė Saulius Voveris: vieno iš „Auksinio proto“ žaidimų metu komentaruose vienas žaidėjas piktinosi, kad nebeturėtų būti klausimų apie K. Kubilinsko kūrybą… Šis žaidėjas, be abejo, žinojo, prie kokio Lietuvos partizanų legendos žūties tiesiogiai prisidėjo poetas. Kas buvo šis partizanas? Jei labai atidžiai skaitysite, tai klausime pamatysite aiškią užuominą.

PRIEŠ TAI KLAUSĖME:

Pasaulyje yra daug niekieno nepripažintų valstybių. Vieną tokių Karibų jūroje, už 6 kilometrų nuo Jamaikos, 1964 metais įkūrė Ernesto Hemingvėjaus brolis Leičesteris. Valstybę jis pavadino naująja JA. Jis didžiavosi, kad nusiuntęs savo šalies pašto ženklus JAV prezidentui gavo atsakymą, adresuotą kaip Naujosios JOS prezidentui. Nėra jokių duomenų, kad Leičesteris būtų labai domėjęsis Platono mokymu, bet, atrodo, kad atsižvelgiant į valstybės vietą, pavadinimas parinktas neatsitiktinai. Kas yra JI?

Atsakymas: ATLANTIDA.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top