„Motfestas“

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Lapkričio 22 d. Širvintų kultūros centre įvyko jaunimo komandos „Širvintų jėga“ organizuotas renginys „Motfestas“. Tai mini motyvacijos festivalis, kurį sugalvojo, sukūrė ir surengė jaunuoliai iš Širvintų Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos, apgynę ir išsikovoję savivaldybės finansavimą savo idėjai jaunimo „Veiksmo dienos“ metu spalio 10 dieną. Tai buvo diena, kai šešios moksleivių komandos iš 4 miesto ir aplinkinių miestelių mokyklų kūrė idėjas, kurias norėjo matyti įgyvendintas Širvintose ar greta esančiuose Musninkuose. Proceso metu 70 moksleivių buvo susitikę su savivaldybės tarybos nariais, administracijos skyrių vadovais, pateikė jiems rūpimus klausimus, išgrynino savo projekto idėją, kūrė realias paraiškas idėjos finansavimui gauti ir finaliniame susitikime varžėsi tarpusavyje dėl geriausios idėjos.

Laimėjusio ir jau surengto festivalio „Motfestas“ tikslas – skatinti jauną žmogų tapti motyvuotu visuomenės nariu. Aptarti ir išjudinti jaunimo motyvaciją, susipažinti su skirtingų sferų atstovais, skatinti jaunimo užimtumą, telkti iš Širvintų krašto kilusius žmones į bendruomenę, motyvuojančią jaunimą siekti tikslų. Per gerųjų patirčių mokyklą ugdyti kritinį mąstymą, kūrybiškumą, savarankiškumą. Ši idėja jaunuolių mintyse gimė dalyvaujant „Studfeste“ (renginys apie mokslą ir studijas) ir „VibeLifte“ (apie gyvenimą bei žmogaus motyvaciją). Jaunuoliai pagalvojo, kad apjungus abi idėjas gimtų puikus projektas, praskaidrinsiantis Širvintų jaunimo kasdienybę.

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Renginio akimirka

„Širvintų jaunimui trūksta motyvacijos veikti, tad pagalvojome, kad renginys, nukreiptas į jaunų žmonių poreikius, sužadins jų smalsumą. Iš pradžių bijojome bendrauti su savivaldybės žmonėmis, bet po to, kai mus labai šiltai ir maloniai sutiko, supratome, kad ten nėra nieko baisaus! Savivaldybės administracija mus palaikė ir stengėsi pasiūlyti kuo daugiau gerų idėjų renginiui. Džiaugiamės, kad mus palaikė ir su mumis buvo Širvintų sporto centro atviros jaunimo erdvės užimtumo specialistė Kornelija Juškevičiūtė“, – apie idėjos vystymo pradžią ir palaikytojus dalinosi laimėjusi komanda.

Festivalis truko 4 valandas, tačiau jaunimui laikas neprailgo. Jaunuolius sveikino Širvintų rajono merė Živilė Pinskuvienė, kuri pasidalino savo gyvenimo istorija ir skatino jaunimą būti drąsiais, siekti savo užsibrėžtų tikslų ir nebijoti klysti. Pranešimus taip pat skaitė ir savo patirtimi politikos, muzikos, meno, karjeros temomis dalijosi iš Širvintų krašto kilę žmones. Vilniaus universteto matematikos ir informatikos fakulteto studentų atstovybės narės Miglė Kavaliauskaitė ir Laura Jankovskytė bei Kauno kolegijos studentų atstovybės narys Romas Kupčiūnas pasakojo apie studijų galimybes ir kitas aukštųjų mokyklų veiklas. Ugnė Chmeliauskaitė pristatė pranešimą „Kelionės gyvenime arba gyvenimo kelionės: kaip žengti pirmąjį žingsnį?“; Robertas Danilevičius – „Atradau save kurdamas grožį“; Aurimas Pušklevičius – „Nėra neįmanomų dalykų…yra tik klaidingas mąstymas“; Steven Vincent Mitchell „Sacredness of art“; Širvintų jaunimo grupė „Name goes here“ ne tik koncertavo, bet ir kalbėjo apie pomėgį, kuris vienija. Vakarą triukšmingai užbaigė grupės „Operatyvūs“ – dviejų charizmatiškų jaunuolių, dalyvavusių „X faktoriuje“, koncertas.

Organizatorių informacija

     

Kiti straipsniai:

Sekmadienis

Širvintų moksleiviai „pasimatavo universitetą“

Širvintose – Moksleivių Universitetas!

5. Turkiškas vardas

Dainininkė AISTE pristato naują vaizdo klipą ir dainą „My Only Friend“

„Motfestas“

Trys draugės

Kartais būna liūdna, nes Lietuvoje menas mažiau vertinamas

Įsimylėti…

Karjeros festivalyje – jaunuoliai iš viso rajono

Susikurto gražaus gyvenimo kaime į didmiestį tikrai nekeistų…

„Veiksmo diena“ Savivaldybėje: gimė bendras projektas

Širvintų atvira jaunimo erdvė dūzgia

Turkiškas sapnas

Malonūs Musninkų dienos centro „Aitvarai“ vasaros prisiminimai.

Kultūrinis šokas. Arba kodėl geriau (ne)likti namuose

Sveikiname naująją šeimą

Žvagulių atžalos vestuvėms gėlės išaugo ir pražydo Musninkėliuose

„Mane žavi skirtingų kultūrų kontrastas…“

„Geriau keli eurai kišenėje, bet ramybė širdyje ir sieloje…“

Svečiavosi ukrainiečiai

Savanorystė kaip laisvalaikio, kokybės ir emocinės būsenos gerinimas

Mokymai Vokietijoje

Savo gyvenimo kelią pasirinko Lietuvoje…

Savivaldybės naujienos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar Širvintose reikėtų vietos, kur veiktų visiems atviras nemokamas internetas?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 8 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.