Viršuliškiuose smagintasi gadinant automobilius

Balandžio 16-19 dienos

Per savaitgalį Širvintų rajono policijos komisariate išblaivėjo šeši asmenys: nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis V. Š. neblaivus šlitinėjo Širvintų miesto J. Janonio gatvės 2-ojo namo laiptinėje, o širvintiškis M. M. – Bartkuškyje (beje, matyt, tas pats asmuo Komisariate išblaivėjo dar kartą, kai buvo pastebėtas neblaivus šlitinėjantis „Lukoil“ degalinėje). Sekmadienį Komisariate „viešėjo“ ir širvintiškis A. Š., kuris prieš tai neblaivus gulėjo prie Ligoninės priimamojo. Į Komisariatą atvežti išblaivėti ir Vilniaus gatvėje alkoholinius gėrimus gėrę širvintiškiai M. B. ir D. M. Jie buvo pastebėti per vaizdo kamerą.

Beje, tą balandžio 17-ąją per vaizdo stebėjimo kameras iš viso buvo išaiškinti 3 asmenys, viešosiose vietose gėrę alkoholį.

Per savaitgalį išaiškinti net penki neblaivūs vairuotojai. Vienas jų – A. V, vairuodamas automobilį „Volkswagen Passat“, įkliuvo sankryžoje į Družus, Plento gatvėje „Seat Toledo“ neblaivus vairavo širvintiškis E. G., o „Audi 80“ – vilnietis V. B. Kalnalaukio gatvėje automobilį „Mitsubishi Galant“ neblaivus vairavo, nesilaikė saugaus atstumo ir į stovintį automobilį atsitrenkė širvintiškis A. P., o Nepriklausomybės aikštėje dviračio pedalus neblaivus mynė A. Š.

Be minėto eismo įvykio, policija užregistravo ir daugiau nelaimių kelyje. Balandžio 18-ąją 45-ajame automagistralės Vilnius-Panevėžys kilometre panevėžietis R. Č., sprogus vilkiko „Iveco“ padangai, atsitrenkė į metalinį atitvarą ir išvertė kelio ženklo stendą. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti kelio atitvarai, iš automobilio kuro bako išsipylė dyzelinas.

Kitą dieną Medžiukų kaime saugaus važiavimo greičio nepasirinko ir automobilio „Volkswagen Golf“ nesuvaldė vilnietis N. M. Jo vairuojamas automobilis atsitrenkė į elektros perdavimo linijos stulpą. Žmonės nenukentėjo, apgadintas automobilis ir elektros stulpas.

Šiomis dienomis Viešosios policijos patruliai išaiškino 12 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Pradėti keli ikiteisminiai tyrimai. Balandžio 17-ąją užregistruotas A. N. skundas, kad balandžio 10 dieną pastebėta, jog įsibrauta į jam priklausantį vandens malūną. Pavogtas televizorius, namų kinas ir baidarė.

Kitą dieną užregistruotas J. L. skundas – jos sūnui dukart ranka sudavė A. L.

Du tokie pat skundai parašyti dėl balandžio 18-osios „linksmybių“ Viršuliškių kaime: rajono gyventojas E. Č., rašo, kad nepažįstami asmenys apgadino jo automobilį „Audi A4“, o vilnietis T. D. skundžiasi dėl ten pat nepažįstami asmenų apgadinto jo automobilio „Audi 100 Avant“.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Viršuliškiuose smagintasi gadinant automobilius"

  1. Rohit parašė:

    manau, kad cia visi pritaria, nes bauda gauta peanytli ir teisingai. O zmones tik ir sugeba uz viska kaltinti Maxima ir tt, taigi aisku Maxima kalta, tik ne tu pats Nevartok siulau svarstyti, kokius skundus talpinti, nes darosi jau saliska pliurpalu rasytoja, o ne kazkas rimto, kaip as maniau anksciau. Pazeidimus raset, tai puiku, skaiciau ir zinojau, kas kur dedasi, o dabar cia skundziasi pazeidejas ir jus ji palaikot? Prie ko cia Nevartok ir Maxima isvis? Pazeide, gavo bauda ir nesvarbu, kas ji paskunde. Kol jis vaiksto ten parke, zmones iesko, kur pastatyt masina, kai nori apsipirkt

Comments are closed.

scroll to top
+