Viršuliškiuose „svirdulį“ pakratė elektra

Kovo 29 – balandžio 1 dienos

Per keturias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 14 asmenų.

Ketvirtadienį iš Plento gatvės į policiją buvo atvežti keturi asmenys – trys vilniečiai ir 1962 metais gimęs širvintiškis V.K.V., įtariami vartoję narkotines medžiagas.

Per savaitgalį iš Ukmergės areštinės procesiniams veiksmams atlikti buvo atvežtas 1982 metais gimęs G.G., o ten 5 parų administracinio arešto atlikti išvežtas 1992 metais gimęs širvintiškis R.Ž., o dėl smurto artimoje aplinkoje – 1964 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas V.S. Kovo 31-ąją Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad šis asmuo grasino nužudyti savo motiną, gimusią 1934 metais.

Be V.S., policijoje apsilankė daugiau triukšmadarių: du Širvintų nepilnamečiai įtariami neblaivūs išvartę smėlio dėžes, o 1984 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas S.M. ir 1972 metais gimęs tos pačios seniūnijos gyventojas A.M. sekmadienį girti svirduliavo Viršuliškių kaime bei pristatomi pasipriešino policijos pareigūnams. Prieš A.M. pareigūnas panaudojo elektrošoką „Taser“.

Penktadienį į policiją iš parduotuvės „IKI Cento“ dėl neapmokėtų prekių atvesdintas 1941 metais gim. Širvintų gyv. E.P., o sekmadienį – du neblaivūs vairuotojai, kurie dar ir neturėjo teisės vairuoti – 1968 metais gimęs Širvintų seniūnijos gyventojas G.K. ir 1961 metais gimusi tos pačios seniūnijos gyventoja V.Z. Pirmasis įkliuvo Družuose, antroji – Viesose.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 18 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Be jau minėtų neblaivių vairuotojų, įkliuvo dar trys. Penktadienį Širvintų kaime, Draugystės gatvėje, dviratį neblaivus vairavo 1947 metais gimęs rajono gyventojas Č.Z., o šeštadienį toje pat gatvėje pedalus neblaivus mynė nepilnametis Širvintų seniūnijos gyventojas. Trečiasis įkliuvo po eismo įvykio: kovo 31-ąją, 22.13 val., Širvintose, Plento gatvėje, neblaivus Kernavės seniūnijos gyventojas T.Z., gimęs 1976 metais, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo vairavo automobilį „AUDI 100“, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su 1966 metais gimusio širvintiškio Č.P. vairuojamu automobiliu „Peugeot-405“. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti abu automobiliai.

Per šias dienas pradėtas tik vienas ikiteisminis tyrimas. Penktadienį užregistruotas Jauniūnų seniūnijoje veikiančios uždarosios akcinės bendrovės direktoriaus pareiškimas, kad iš teritorijos pagrobti dveji nuotekų šulinių liukai ir teleskopas. Padaryta žala – 3000 Lt.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Viršuliškiuose „svirdulį“ pakratė elektra”

  1. Jall parašė:

    Mona Liza u Ferariju novi blog post Kultura reklamiranja ili rleakma kao kultura? CITAT: Old fashion

  2. geras parašė:

    gerai butu

  3. klausimas parašė:

    o tai ar ziniuka ar pasodino

Comments are closed.

scroll to top
+