Vilkikas „pabučiavo“ lengvajam automobiliui į užpakalį

Birželio 16-18 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas užregistravo vos 2 įvykius, bent tiek pateikiama suvestinėse. Vienas šių įrašų praneša, kad brželio 16-ąją Komisariate buvo užregistruoti Vilniaus rajono gyv. P. K. ir Raseinių rajono gyv. D. R. pareiškimai dėl sumušimo ir apiplėšimo. Antrasis įrašas skelbia apie birželio 17-osios eismo įvykį: 15.35 val. kelio Širvintos-Šešuoliai-Miegučiai 1-ajame kilometre vilnietis Genadij’us Ščepakov’as, vairuodamas puspriekabės vilkiką „Scania 124L“, nesilaikė atstumo ir atsitrenkė į priekyje važiavusį ir pristabdžiusį automobilį VAZ-21213, vairuojamą Širvintų kaimo gyventojo Skirmanto Lučiūno. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti abu automobiliai.

Šiomis dienomis Viešosios policijos patruliai išaiškino 17 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų, birželio 18-ąją išblaivėti pristatė 3 asmenis: Širvintų miesto Sodų gatvės gyventoją Petrą Šarmavičių ir Vilniaus gatvės gyventoją Romualdą Žandauską, neblaivius sukėlusius muštynes prie Vilniaus gatvės 95-ojo namo, ir Lemantaučiznos kaimo gyventoją Petrą Adomavičių, neblaivų triukšmavusį namuose.

Informuoja ir ugniagesiai. Birželio 17-ąją, apie 1 val., kilo gaisras Širvintose, P. Cvirkos gatvėje – degė privačioje valdoje esantis 5-ojo namo ūkinis pastatas. Atvykus ugniagesiams, 12 kv. m pastatėlis su malkomis buvo apimtas liepsnų. Gaisro metu sudegė pastato stogas, kai kur pradegė medinė lubų perdanga, apdegė sienų rąstai. Apdegė ir pastato viduje sukrautos malkos.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Vilkikas „pabučiavo“ lengvajam automobiliui į užpakalį"

  1. nunu parašė:

    labai geras pavadinimas…. tiesiog parodo kokio zemo intelekto zmones ji kuria.. 🙂

Comments are closed.

scroll to top
+