„Veiveros“ parduotuvės sukčiams – makulatūros išgryninimo punktai

Balandžio 27-28 dienos

Per šias dvi dienas Širvintų rajono policijos komisariate išblaivėjo 5 asmenys, net keturi jų – antradienį. Du iš penkių neblaivūs šlitinėjo, o trys – Širvintų kaimo gyventojas M. Ž., širvintiškiai E. Š. ir T. K. įtariami neblaivūs nusikaltę. Galimas dalykas, tai susiję su tą pačią dieną Komisariate užregistruotu tarnybiniu pranešimu, jog Širvintų mieste, Kalnalaukio gatvėje, nepažįstami vaikinai sumušė D. N.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 7 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – du neblaivius vairuotojus: pirmadienį Širvintų mieste dviratį neblaivus vairavo V. K., o antradienį automobilį „Volvo 440“ – širvintiškis L. S.

Pirmadienį policijai buvo pranešta net apie tris mieste dingusius automobilius, taip pat vieną apvogtą automobilį ir, galimas dalykas, bandymą pavogti dar vieną. Visi dingę automobiliai yra senesni kaip dešimt metų, vertinami vos keliais tūkstančiais litų.

Per dvi dienas mieste surastos, įtariama, dvi padirbtos kupiūros. Balandžio 27-ąją VK „Veivera“ parduotuvėje už prekes bandyta sumokėti įtartina 50 Lt nominalo kupiūra. Balandžio 28-ąją Komisariate užregistruotas UAB „APS Security“ padalinio vadovo pareiškimas, kad inkasuojant pinigus iš VK „Veivera“ parduotuvės buvo aptiktas įtartinas 100 litų nominalo banknotas.

Balandžio 27-ąją policija užregistravo širvintiškės A. J. O. skundą, kad šių metų balandžio viduryje atvykusi į savo mišką ji pastebėjo, kad neteisėtai iškirsta ir pavogta medžių. Padarytą žalą širvintiškė įvertino itin skrupulingai – 531 litu.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "„Veiveros“ parduotuvės sukčiams – makulatūros išgryninimo punktai"

  1. Bear parašė:

    I was lkooing everywhere and this popped up like nothing!

Comments are closed.

scroll to top
+