Vairuotoją sustabdė ne šūviai, o medis

Rugpjūčio 25-27 dienos

Policijos komisariatas informavo, kad per šias dienas išblaivėti buvo pristatyti 2 asmenys. Taip pat įtariama, kad bent keli vairuotojai, kurie pateko į eismo įvykius, buvo neblaivūs.

Vienas tokių atvejų užregistruotas rugpjūčio 25-osios rytą: apie 9 val. ties Lapelių kaimu, kelio Musninkai-Čiobiškis-Gelvonai-Vytinė 7-ajame kilometre, nesustojo Viešosios policijos patrulių stabdomas automobilis „Toyota Carina“. Policininkai ėmė persekioti dideliu greičiu sprunkantį automobilį. Jo vairuotojas nereagavo į patrulių automobilio garsinius ir šviesos signalus. Persekiojimo metu Širvintų rajono policijos komisariato vyresnysis postinis S. B. iššovė iš tarnybinio PM markės pistoleto kartą į viršų ir du kartus į automobilį, tačiau automobilis nesustojo. Įvažiavęs į Musninkus, persekiojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į medį ir jį nulaužė. Eismo įvykio metu susižalojo automobilį vairavęs vyriškis, kuris dėl galvos sumušimo ir smegenų sukrėtimo buvo paguldytas į ligoninę.

„Širvintų krašto“ žiniomis, vairuotojas nuo pareigūnų spruko todėl, kad buvo neblaivus. Kol kas nėra duomenų, kad tądien jis buvo įsivėlęs į kokį konfliktą ar įvykdęs nusikalstamą veiką, todėl ir vengęs susitikimo su pareigūnais. Turėjęs būti darbe gretimo rajono gyventojas tiesiog sėdo prie automobilio vairo ir iššvyko ieškoti nuotykių.

Atvejai, kai pareigūnai, stabdydami automobilius, panaudoja šaunamąjį ginklą, nėra reti. Vienas labiau žinomų atvejų buvo užregistruotas šių metų pradžioje: vasario 25-ąją ties Musninkais pareigūnai šaudė į nesustojusį „Audi“ markės automobilį, kuriuo, manoma, važiavo automobilių vagys. Tada į sprunkantį automobilį buvo iššauta maždaug 5 kartus, bet vairuotojui pavyko pasprukti nuo policijos pareigūnų.

Bet grįžkime į šias dienas. Antradienį, rugpjūčio 26-ąją, apie 15 val., Družų kaime, prie Širvintų gatvės 51-ojo namo, į elektros perdavimo linijos stulpą atsitrenkė nenustatytos markės automobilis, kuris apgadino statinį ir iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.

Medikai buvo kviečiami ir į magistralę: rugpjūčio 27-ąją, apie 2.30 val., vilnietis P. J. kelyje Vilnius-Panevėžys, įtariama, neblaivus vairavo automobilį „Mazda 3“. Remontuojamame kelio ruože jis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, užvažiavo ant supiltos žvyro krūvos, apvirto ir atsitrenkė į stovintį autokraną MAZ-5334.

Eismo įvykio metu susižalojo lengvojo automobilio vairuotojas, apgadintos abi transporto priemonės.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 6 Kelių eismo taisyklių ir 1 viešosios tvarkos pažeidėją.

Rugpjūčio 25-ąją Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas dėl dyzelino vagystės iš vienai bendrovei priklausančio traktoriaus.

Informuota ir apie vieną gaisrą, kilusį rugpjūčio 27-osios naktį: prabėgus kelioms valandoms po vidurnakčio, gaisras kilo Zosinos kaime – degė čia esančio grybyno mūrinio sandėlio stogas, dengtas šiferiu. Atvykus ugniagesiams, statinys degė atvirąja liepsna. Paaiškėjo, kad dega ir durpės, kuriomis užpilta perdanga.

Gaisro metu sudegė apie 120 kv. m stogo konstrukcijų. Šiuo metu pastatas yra rekonstruojamas. Įtariama, kad gaisras kilo dėl elektros įrangos įrengimo ir elsploatavimo taisyklių pažeidimo, instaliacijos gedimų.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+