Vagys nugvelbė namo … kodinę spyną

Lapkričio 15-17 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 4 asmenys. Pirmadienį pareigūnai iš Autobusų stoties atsivežė ten gulėjusį neblaivų vilnietį J.F., gim. 1937 metais, ir stotyje neblaivų šlitinėjusį rajono gyventoją V.T., gim. 1962 metais. Trečiadienį taip pat buvo atvežti du asmenys, abu – iš Širvintų miesto Plento gatvės – ten įžeidinėdami žmones užkabinėjo neblaivūs Širvintų seniūnijos gyventojai R.J., gim. 1990 metais, ir K.Ž., gim. 1990 metais.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 14 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų.

Tarp pažeidėjų – trys neblaivūs dviratininkai.

Lapkričio 16-ąją, 16.20 val., Širvintų miesto Zibalų gatvėje neblaivus dviratį vairavo rajono gyventojas R.G., o lapkričio 17-osios rytą, 6.50 val., Plento gatvėje – širvintiškis A.A.M.

Lapkričio 17 dieną, 18.45 val., 3-iajame kelio Širvintos-Bagaslaviškis-Kaliakiemiai kilometre vilnietis S.R., gim. 1972 metais, automobiliu „Citroen“ partrenkė ta pačia kryptimi dviračiu važiavusį ir staiga į kelio važiuojamąją dalį pasukusį neblaivų Širvintų seniūnijos gyventoją R.Š., gim. 1980 metais. Po medikų apžiūros R.Š. nustatyti paviršiniai galvos nubrozdinimai, jis išleistas į namus.

Be vairavusių dviračius, įkliuvo ir neblaivus automobilio vairuotojas. Lapkričio 18-ąją, 0.10 val., Širvintų miesto Musninkų gatvėje neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo automobilį „Opel Corsa“ vairavo širvintiškis M.M., gim. 1988 metais.

Pirmadienį policija užregistravo vilnietės J.B. skundą, kad lapkričio 14 dieną, atvykusi pas rajone gyvenantį brolį J.V., gim. 1968 metais, jo nerado namuose. Reikia manyti, kad moteris dėl dingimo įžvelgė kokią nors rimtą priežastį. Kitą dieną užregistruotame širvintiškės N.U. skunde rašoma, kad lapkričio 9-ąją jos vyras išvyko į užsienį ir dingo be žinios.

Tą pačią dieną užregistruotame širvintiškės J.U. skunde rašoma, kad lapkričio 14-ąją, apie 16 val., ji pastebėjo, jog apgadintos kieme stovėjusio jos automobilio priekinių durelių ir bagažinės dangčio spynelės. Padaryta 300 Lt materialinė žala.

Po praėjusio sekmadienio policija gavo Širvintų vartotojų kooperatyvo „Veivera“ atstovo skundą, kad prie restorano „Putinas“ buvo rasti nutraukti lietvamzdžiai, išverstas šiukšlių konteineris, prišiukšlinta. Skunde taip pat rašoma, kad prie „Senukų“ parduotuvės sulaužytas stogo dangos pavyzdžių stende esantis plastikinis šiferio lapas.

Lapkričio 15 dieną policija gavo rajono gyventojos C.T.V. skundą, kad lapkričio 13 dieną kaimynų sūnus D.Š. apgadino jos gyvenamojo namo pamatą.

Tą pačią dieną gautame Širvintų vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ direktorės skunde pranešama, kad ryte buvo rasta nusiaubta teritorijos aplinka. Padaryta 99 Lt žala.

Pirmadienį rajono gyventojas H.Š. policijai pranešė, kad, savo kieme kasdamas kanalizaciją, surado apie 100 cm skersmens ir apie 20 cm ilgio daiktą, panašų į sprogmenį.

Mūsų žiniomis, tai nutiko Rimučiuose. Į pranešimą reagavo įvairios specialiosios tarnybos. Tačiau atvykę kariškiai išsiaiškino, kad rastas daiktas, nors ir panašus į sprogmenį, tėra gaminys iš betono ir sprogimo pavojaus nekelia.

Lapkričio 16-ąją užregistruotas skundas, kad išvakarėse vienos uždarosios akcinės bendrovės teritorijoje buvo pasigesta 320 kg išmagnetinimo kilpų. Padaryta 4800 Lt materialinė žala.

Tą pačią dieną užregistruota kone kuriozinė vagystė: gautame Širvintų miesto gyv. A.B. skunde rašoma, jog apie 17.30 val. pastebėjo, kad dingo namo laiptinės kodinė spyna. Taigi įrenginys, skirtas apsisaugoti nuo vagių, sudomino pačius vagis.

Policijos komisariatas informavo, kad Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai teismui perdavė šių metų rugpjūčio 3 dieną pradėtą baudžiamąją bylą dėl A.K. nužudymo. Priminsime, kad tądien mieste, J. Janonio gatvės pradžioje esančioje senosios gaisrinės teritorijoje, buvo rastas nužudytas čia glaudęsis benamis. Įtarta, kad jį galėjo nužudyti kitas benamis.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Vagys nugvelbė namo … kodinę spyną"

  1. Tasha parašė:

    Hmmm. Dave, I can’t give you a better ansewr: my method of research is philosophical. I’m seriously troubled by the worldwide lack of positive response to a whole lot of alarming scientific reports. I treat the blogosphere (using this blog in particular) as a very big and extremely important thaink tank. And here’s my reason to hope: there can be no doubt that the number of environmental or ecological blogs has exploded in the past couple of years, so it is definitely fair to say that awareness is on an all time high. What is urgently needed now, is a clear understanding of all those psychological, spiritual, social, cultural, etc., reasons why it is proving so very difficult for societies of humans to respond to these extremely challenging reports. What’s keeping us? How to translate scientific challenges into a social / cultural commitment? Everywhere? Uh.

Comments are closed.

scroll to top
+