Trečiadienį – du eismo įvykiai

Vasario 6-8 dienos

Per šias dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 5 asmenys. Antradienį į policiją atvežtas 1968 metais gimusi širvintiškė S.V., kuri girta Upelio gatvėje esančioje to paties pavadinimo parduotuvėje išplūdo necenzūriniais žodžiais pardavėją ir ją apstumdė, prie Upelio gatvės 16-ojo namo girtas griuvinėjęs 1968 metais gimęs miesto gyventojas E.V., o štai 1978 metais gimęs širvintiškis R.Z. girtas pats atėjo į Policijos komisariatą. Trečiadienį į Komisariatą buvo pristatyti 1992 metais gimęs Širvintų kaimo gyventojas E.K. ir nepilnametis P.K., kurie tamsiuoju paros metu ėjo neapšviestu kelio važiuojamosios dalies pakraščiu ir nesinešė šviečiančio žibinto, nevilkėjo šviesą atspindinčios liemenės ar nebuvo prisisegę atšvaito. Jiems surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 11 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Trečiadienio vakarą policijai pranešta apie du eismo įvykius. Apie 21 val. Širvintų mieste, ties Vilniaus gatvės 66-uoju namu, vairuodamas automobilį saugaus greičio nepasirinko Širvintų seniūnijos gyventojas A.V., gimęs 1991 metais. Neatsižvelgęs į kelio ir orų sąlygas, jis nesuvaldė automobilio ir atsitrenkė į kelio ženklą bei medį. Eismo įvykio metu buvo apgadintas automobilis ir kelio ženklas. Šiek tiek vėliau, 22.38 val., kelio Vilnius-Panevėžys 55-ajame kilometre dėl nesaugaus greičio slidžiame kelyje automobilio nesuvaldė 1957 metais gimęs širvintiškis S.V. Automobilis nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkė į kelio ženklą ir apsauginę tvorą nuo žvėrių. Įvykio metu žmonės nenukentėjo, bet apgadintas automobilis, kelio ženklas ir apsauginė tvora. Užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Taip pat pranešta apie vieną ankstesnį įvykį, dėl kurio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Anot vasario 6-ąją užregistruoto tarnybinio pranešimo, 2011 metų lapkričio 17-ąją, apie 16 val., V.Ž. sunkvežimiu kliudė kelkraščiu einantį A.B. Priminsime, kad šis įvykis nutiko Kabaldos kaime, ties Paširvinčio gatvės 13-uoju namu, kai sunkvežimio „Volvo“ vežamomis lentomis buvo kliudytas mažametis Širvintų seniūnijos gyventojas. Teigta, kad vairuotojas įvykio nepastebėjo ir nuvažiavo iš eismo įvykio vietos. Pareigūnai surado vairuotoją. Buvo paimtas kraujo mėginys blaivumui patikrinti.

Mūsų žiniomis, jau sulaukta eksperto išvadų dėl mažamečio patirtų sužalojimų.

Dėl nepilnamečio pradėtas dar vienas tyrimas. Vasario 6 dieną buvo užregistruotas J.J. pareiškimas, kad vasario 2-osios ryte iš namų išėjo mažametė dukra ir negrįžo.

Mūsų žiniomis, į policiją vėl kreiptasi dėl ne pirmą kartą iš namų bėgančios mergaitės.

Tą pačią dieną savo namuose rastas R.M. kūnas be išorinių smurto žymių.

Vasario 8-ąją Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2011 metų lapkričio 25-ąją Gelvonų seniūnijos gyventojas P.R. internete rado skelbimą dėl parduodamų kompiuterio detalių, telefonu susisiekė su pardavėju ir banko pavedimu už siūlomą prekę sumokėjo 450 Lt, tačiau jos negavo.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Trečiadienį – du eismo įvykiai”

  1. Daniel parašė:

    Why do I bother caillng up people when I can just read this!

  2. Barsas parašė:

    Inelgeiltnce and simplicity – easy to understand how you think.

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+