Tragedija automagistralėje

Liepos 17-20 d.

Liepos 17 d. Policijos komisariate išblaivėjo Širvintų seniūnijos Prienų kaimo gyventojai Stanislovas Germanas ir Vladimir’as Akstiukevič’ius, abu girti gulėję Autobusų stotyje. Liepos 19 d. išblaivėti pristatytas Ukmergės rajono Pabaisko miestelio gyventojas Edgaras Totorenko, girtas šlitinėjęs mūsų rajono Kaliakiemių kaime.

Liepos 17 d. užregistruotas AB „Ukmergės keliai“ skundas dėl įsibrovimo į patalpas Širvintų rajone ir pagrobto turto. Liepos 18 dieną užregistruotas P. M. skundas dėl dyzelinio kuro vagystės. Dėl abiejų įvykių pradėti ikiteisminiai tyrimai. 

Tą pačią dieną užregistruotas Policijos komisariato tyrėjos Aušros Mikalajūnienės tarnybinis pranešimas, kad Širvintų rajone, automagistralėje Vilnius – Panevėžys įvyko eismo įvykis, kurio metu žuvo žmogus. (Anot Policijos departamento informacijos, 20 val. 40 min. kelio Vilnius – Panevėžys 35-ajame kilometre, automobilis „Subaru Impreza“ įvažiavo į remontuojamą kelio atkarpą ir atsitrenkė į stovintį ekskavatorių. Po stipraus smūgio lengvasis automobilis užsidegė. Atvykę ugniagesiai iš transporto priemonės ištraukė sudegusio žmogaus kūną. Įtariama, kad tai dvidešimt devynerių metų vairuotojo A. Š. kūnas.). Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, sudegė ne tik Subaru Impreza“, bet ir UAB „Specialieji mechanizmai“ 2 buitiniai vagonėliai bei ekskavatorius (žr. Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos nuotraukas). Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 19 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad tądien Širvintų seniūnijoje, namuose rasti J. A. ir V. K. kūnai be išorinių smurto žymių. Pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežastims nustatyti.

Liepos 17 d. VP patruliai surašė tris tarnybinius pranešimus dėl viešosios rimties trikdymo. Liepos 18 d. VP patruliai išaiškino 3, liepos 19 – 2, o liepos 20 – 8 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Liepos 17 d., apie 19 val., Širvintose, prie Vilniaus gatvės 59-ojo namo jo gyventoja Diana Bankauskienė, automobiliu TOYOTA COROLA važiuodama atbuline eiga, nepaliko tarpo iš šono ir atsitrenkė į stovintį automobilį AUDI 80, kuris priklauso širvintiškiui Rimantui Kochanauskui. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti abu automobiliai.

-ab-

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+