Susižalojo automobilio nesuvaldęs benamis

Spalio 19-21 dienos

Per tris dienas į Širvintų komisariatą išblaivėti buvo atvežti 5 asmenys: vienas jų neblaivus triukšmavo namuose, kitas – šlitinėjo Motiejūnų kaime, o kamerose išblaivėję rajono gyventojai M. M., A. V. ir R. G. įtariami padarę nusikaltimą.

Mūsų žiniomis, šie du Alionių seniūnijos ir vienas Zibalų seniūnijos gyventojas įtariami apiplėšę Alionių seniūnijos gyventoją V. K. Pastarasis į policiją kreipėsi todėl, kad pirmadienį iš jo buvo atimtas mobilusis telefonas.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 9 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Spalio 21 dieną, 15.35 val., kelio Bagaslaviškis-Neveronys-Motiejūnai 1-ajame kilometre nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis R. I. nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė automobilio „Renault Safrane“, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Įvykio metu sugadintas automobilis. Susižalojęs vairuotojas paguldytas į ligoninę stebėti, paimta jo kraujo girtumui nustatyti.

Pradėta naujų ikiteisminių tyrimų. Pirmadienį policija užregistravo Kauno miesto gyv. A.V.M.-K. skundą dėl rajone apvogtos sodybos. Patirta žala įvertinta 530 litų.

Tą pačią dieną savo namuose Širvintose rastas mirusios N. M. kūnas be išorinių smurto žymių.

Antradienį policijai pranešta apie tris vagystes. Mūsų žiniomis, du skundai parašyti dėl automobilių vagysčių, apie tai skaitykite atskirą publikaciją.

Rajono gyv. A. M. policijai parašė skundą dėl vagystės iš patalpų. Žala – 320 litų.

Komisariate taip pat užregistruotas Širvintų miesto gyv. D. R. skundas, kad spalio 8-ąją parduotuvėje du nepažįstami jaunuoliai paėmė prekių ir nesumokėję išėjo.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+