Susidūrus automobiliams sužeisti jų vairuotojai

Vasario 11 – 17 dienos

Per savaitę išblaivėti į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo atvežti keturi asmenys – vienas jų neblaivus triukšmavo namuose, o trys – šlitinėjo viešosiose vietose, pvz., – Širvintose surengtoje Užgavėnių šventėje.

Beje, vasario 14-ąją policija surašė administracinės teisės pažeidimų protokolus 1988 metais gimusiam širvintiškiui S.N. ir trejais metais jaunesniam miesto gyventojui V.L., kurie viešoje vietoje, Kalnalaukio g. 7 namo koridoriuje, gėrė alų.

Viešosios policijos patruliai išaiškino 24 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – tris neblaivius vairuotojus. Vasario 16-ąją Širvintose, P. Cvirkos gatvėje, automobilį neblaivus vairavo 1953 metais gimęs rajono gyventojas M.G., o vasario 18-ąją Vilniaus gatvėje – 1990 metais gimęs širvintiškis D.Š. Dar vienas atvejis vasario 15-ąją užregistruotas Gelvonuose: 1956 metais gimęs neblaivus širvintiškis J.A., atbuline eiga išvažiuodamas iš kiemo, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio T.J. vairuojamo automobilio ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu apgadinti abu automobiliai, žmonės nenukentėjo.

Būta ir daugiau eismo įvykių, tačiau žinių, kad jų dalyviai buvo neblaivūs, bent kol kas nėra.

Vasario 12-ąją policijai pranešta, kad Širvintose, Plento gatvėje esančioje degalinėje „Lukoil“, rajono gyventojas D.D. prieš pradėdamas važiuoti automobiliu neįsitikino, kad tai daryti saugu, ir sugadino iš bako neištrauktą kuro užpylimo žarną.

Dar vienas eismo įvykis užregistruotas trečiadienį: pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Čiobiškio seniūnijoje įvykusio automobilių susidūrimo, kurio metu nukentėjo rajono gyventojai A.A. ir S.S.,

Mūsų žiniomis, šis eismo įvykis trečiadienio popietę nutiko ties Astruvkos kaimu, kai žigulius vairavęs čiobiškietis A.A., išvažiuodamas į pagrindinį kelią, nepraleido juo važiuojančio automobilio „Volkswagen Vento“, prie kurio vairo sėdėjo gelvoniškis S.S. Per susidūrimą nukentėję abiejų automobilių vairuotojai buvo paguldyti į Širvintų ligoninę.

Vasario 14-ąją policija užregistravo vilniečio V.Š. skundą, kad mūsų rajone buvo pavogtas jo automobilis. Patirtą žalą sostinės gyventojas įvertino 1200 litų.

„Ilgojo savaitgalio“ padarinius pajuto ir S.K.: apvogus negyvenamą sodybą padaryta 1470 litų žala.

Vasario 15-ąją Komisariate užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Zibalų seniūnijoje esančiame miške rastas moteriškos lyties kūnas. Policija informuoja, kad, galimas dalykas, rasta V.B., kuri buvo ieškoma kaip dingusi be žinios.

„Širvintų krašto“ žiniomis, moters kūnas buvo apgraužtas, manoma, laukinių gyvūnų. Spėjama, kad tai – dar gruodžio mėnesį be žinios dingusi nuolatinės gyvenamosios vietos neturėjusi Vanda B., gimusi 1962 metais. Sausio 28 dieną policija užregistravo jos dukros D.B., gyvenančios Širvintose, skundą.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+