Sumušė ir atėmė 20 litų

Gegužės 19-21 dienos

Širvintų rajono policijos komisariatas pranešė apie šiomis dienomis užregistruotus 7 įvykius, iš kurių 3 – eismo. Į Komisariatą išblaivėti pristatyti 7 asmenys: Bagaslaviškyje neblaivus šlitinėjo vietos gyventojas Marijonas Stankevičius, Širvintų miesto J. Janonio gatvės 9-ojo namo laiptinėje – to namo gyventojas Rimas Gintautas, o Plento gatvėje – neblaivus Naidų kaimo gyventojas Česlovas Tatarėlis; nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis Rolandas Rakštys ir Puorių kaimo gyventojas Arūnas Andriukonis įtariami neblaivūs padarę nusikaltimą; Šiaulių kaimo gyventojas Rimgaudas Davainis neblaivus gulėjo Širvintų autobusų stotyje, o Šiaulių kaimo gyventojas Jurijus Jachimovičius – Širvintų miesto I. Šeiniaus gatvėje. Beje, pastarasis šiauliškis tą pačią gegužės 21 dieną, 14.30 val., kelyje Maišiagala-Širvintos neblaivus vairavo automobilį „Volkswagen Jetta“.

Be minėto Jurijaus Jachimovičiaus, išaiškintas dar vienas neblaivus vairuotojas. Tiksliau – po gegužės 19-osios eismo įvykio kelyje Musninkai-Čiobiškis-Gelvonai-Vytinė, kai nuo kelio nuvažiavo ir į atitvarus atsitrenkė automobilis „Opel Astra“, paaiškėjo, kad jį vairavo neblaivus vilnietis Vidmantas V.

Per tris dienas Viešosios policijos patruliai išaiškino 7 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Gegužės 19-ąją policija buvo kviečiama į Širvintų miesto Plento gatvę. Čia įsikūrusios vienos įmonių teritorijoje ukmergietis Antanas Adomavičius, vairuodamas krovininį automobilį su puspriekabe BSS METACO nepaliko tarpo iš šono ir kliudė sandėlio sieną. Eismo įvykio metu buvo apgadintas statinys ir puspriekabė.

Kitą dieną, 12.10 val., kelio Maišiagala-Širvintos 15-ajame kilometre buvo rastas nuo kelio į pakelės griovį nuvažiavęs apgadintas 1986 metų laidos baltas automobilis „Audi 80“ (valst. Nr. JVT 358). Taip pat apgadintas ir kilometrų rodyklės stulpelis. Vairuotojas nepranešė apie eismo įvykį, iš jo vietos pasišalino.

Gegužės 20-ąją policija užregistravo dvi vagystes: tą pačią dieną, kai Komisariate išblaivėjo du nusikaltimo padarymu įtariami asmenys, S. K. kreipėsi ir parašė pareiškimą dėl pavogto automobilio, o V. N. – dėl apvogtos sodybos Jauniūnų seniūnijoje. Ar šie įvykiai susiję – spręskite patys.

Trečiadienį, gegužės 21-ąją, Komisariate buvo užregistruotas širvintiškio J. G. pareiškimas, kad gegužės 18-ąją mieste jį sumušė ir 20 litų atėmė du iš matymo pažįstami vyriškiai. Užregistruotas ir tarnybinis pranešimas, kad užgesinus gaisrą viename miesto namų buvo rasti dviejų žmonių kūnai. Apie tai skaitykite „Širvintų krašto“ reportažą.

Beje, kaip informavo Širvintų PGT, šiomis dienomis būta dar dviejų gaisrų. Gegužės 20-osios vakarą Širvintų mieste, prie Kalnalaukio gatvės 20-ojo namo, degė konteineryje esančios šiukšlės. Tą pačią dieną, maždaug apie vidurnaktį, ugniagesiai sulaukė pranešimo, kad kilo gaisras Valiukiškių kaime esančioje Arvydo Jankausko kaimo turizmo sodyboje. Atvykus pastebėta, kad sodyboje esantis 60 kv. m ploto piramidės formos poilsio statinys dega atviraja liepsna. Gaisro metu sudegė apie 30 kv. m. skarda dengtos „piramidės“ stogo dangos, taip pat kartono atraižomis apkaltos pagrindinės konstukcijos, pagamintos iš 10 cm storio nužievintos pušies rąstelių.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Sumušė ir atėmė 20 litų"

  1. Agnieszka parašė:

    ojeSpalis 3, 2011 21:28😀 teisus Aloyzas, būtų relagiinaks toks papildymas atleidimai šiuo metu gerokai dažnesni ir skaudesni, nei priėmimai. Deja, kaip bebūtų gaila, patys kolegos profsąjungiečiai dažnai stoja piestu prieš vadovo bandymus kai kuriuos žmones atleisti bent su nedidelėmis piniginėmis kompensacijomis. PAVYDAS mus valdo ir BAIMĖ, kad kažkas galės pasiklausyti pokalbio o jei dar, neduokDie, paklaus ko nors o jei dar supras, kad esu parengusi dovanėlę mažą che che che

Comments are closed.

scroll to top