Sukčiai „apšauna“ ne tik pensininkus

Balandžio 2-4 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 3 asmenys.

Pirmadienį į policiją buvo atvežtas, o paskui į Ukmergės areštinę išvežtas 1990 metais gimęs Musninkų seniūnijos gyventojas T.E., kuriam pagal Širvintų rajono apylinkės teismo nutartį paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Antradienį širvintiškis P.K. neblaivus šlitinėjo Širvintų kaime, Miško gatvėje, o rajono gyventojas M.J. apsivogė parduotuvėje „Maxima“, už prekę neketinęs sumokėti 39,99 Lt.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 5 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – vieną neblaivų vairuotoją: 1987 metais gimusį Vilniaus rajono gyventoją A.C., kuris balandžio 2-ąją kelio Jauniūnai-Alionys-Pajuodžiai 3-iajame kilometre neblaivus ir neturėdamas vairuotojo pažymėjimo vairavo automobilį, nepasirinko saugaus greičio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto.

Pradėta ikiteisminių tyrimų.

Pirmadienį užregistruotas Jauniūnų seniūnijos gyv. I.J. skundas, kad naktį į kovo 25-ąją buvo pavogtos dvi auksinės grandinėlės, kurios buvo paliktos pirtyje Jauniūnų seniūnijoje. Padaryta žala – 5000 Lt.

Tą pačią dieną užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad kovo 5-ąją buvo gautas Vaikų išlaikymo fondo prašymas pradėti ikiteisminį tyrimą 1967 metais gim. A.U. atžvilgiu dėl teismo sprendimo išlaikyti vaiką nevykdymo.

Trečiadienį Komisariate užregistruotas 1980 metais gim. Širvintų seniūnijos gyv. R.P. skundas dėl sukčiavimo. Padaryta žala – 4200 Lt.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

2 Atsakymai į “Sukčiai „apšauna“ ne tik pensininkus”

  1. Shanmugam parašė:

    Thank God! Sooenme with brains speaks!

  2. Marthina parašė:

    Taking the ovvewier, this post is first class

Comments are closed.

scroll to top
+