Smurtautojas užsipuolė ir policijos pareigūnus

Gegužės 14-16 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyta 14 asmenų, 4 jų vežioti į Areštinę ar iš jos į Komisariatą – kai kurie teisiniams veiksmams atlikti, o 1970 metais gimęs rajono gyventojas G.S. – atlikti 20 parų administracinį areštą.

Nemažai asmenų pristatyta iš viešųjų vietų: 1965 metais gimusi Kabaldos kaimo gyventoja R.S. antradienį girta gulėjo Širvintose, P. Cvirkos gatvėje, o trečiadienį – Širvintų seniūnijos patalpose, 1980 metais gimęs širvintiškis S.M. girtas šlitinėjo Vilniaus gatvėje, 1981 metais gimęs širvintiškis D.K. girtas šlitinėjo Pakrantės gatvėje, o 1985 metais gimęs Družų kaimo gyventojas A.S. girtas šlitinėjo Širvintų ligoninės priimamajame.

Buvo ir nedraugiškai nusiteikusių. Štai 1985 metais gimęs Alionių seniūnijos gyventojas A.S. smurtavo artimoje aplinkoje, taigi buvo išvežtas į Ukmergės rajono policijos komisariato areštinę. Artimoje aplinkoje smurtavo ir 1966 metais gimęs Kernavės seniūnijos gyventojas F.Š. Pristatant į policijos komisariatą jis nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų, plūdosi necenzūriniais žodžiais. Smurtautojas taip pat išvežtas į areštinę Ukmergėje. Trečiadienį 1970 metais gimęs širvintiškis S.S. smurtavo prieš motiną. Dėl visų paminėtų smurto atvejų policija gavo oficialius skundus.

Antradienį į policiją buvo pristatyti Jauniūnų seniūnijos gyventojai D.Ž., gimęs 1993 metais, ir L.Š., gimęs 1993 metais, kurie Bartkuškyje vogė metalinę tvorą. Trečiadienį Širvintų miesto gyv. V.A., gim. 1998 metais, apsivogė parduotuvėje „Norfa“.

Patrulių būrio pareigūnai išaiškino 7 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, tarp jų – neblaivų vairuotoją: trečiadienį 1957 metais gimęs Musninkėlių kaimo gyventojas R.J. įkliuvo neblaivus vairuodamas automobilį Musninkuose.

Antradienį Komisariate buvo užregistruotas rajono gyventojo J.S. skundas, kad buvo įsibrauta į jam priklausantį angarą ir sandėlį. Pavogta įvairių daiktų bei lengvojo automobilio priekaba. Automobilio priekaba rasta Vilniaus rajone.

Trečiadienį užregistruotas vilniečio S.S. pareiškimas, kad buvo įsibrauta į jam priklausantį namą ir pirtį, esančius Ulyčėlių kaime. Pavogti įvairūs daiktai.

Tą pačią dieną užregistruotas 1983 metais gimusios Motiejūnų I kaimo gyventojos R.Š. skundas, kad sugyventinis A.J. panaudojo prieš ją fizinį smurtą.

Parengta pagal Širvintų RPK pranešimus

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+