Širvintose atsirado kišenvagių?

Liepos 26-28 dienos

Per tris dienas į Širvintų rajono policijos komisariatą buvo pristatyti 5 asmenys. 1945 metais gimusi rajono gyventoja A.T. neblaivi šlitinėjo Širvintų kaime, 1958 metais gimęs A.R. – Policijos komisariato patalpose, o 1982 metais gimęs rajono gyventojas A.G. ir 1984 metais gimęs širvintiškis M.M. buvo atvežti administraciniam areštui atlikti. Antradienį policija atsivežė ir namuose neblaivų triukšmavusį 1992 metais gimusį širvintiškį I.Š. Kaip galima suprasti, su pastaruoju asmeniu susiję dar du pranešimai: gautas O.Š. skundas, dėl sūnaus I.Š. netinkamo elgesio ir patrulio A.A. tarnybinis pranešimas dėl I.Š. netinkamo elgesio.

Viešosios policijos patruliai per tris dienas išaiškino 7 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Liepos 26-ąją policija gavo 1977 metais gimusio rajono gyventojo S.D. skundą, kad kieme prie namų tarp jo ir G.P. kilo konfliktas.

Kitą dieną Komisariate buvo užregistruotas E.B. skundas, kad Širvintose esančioje parduotuvėje pasigedo rankinėje buvusios piniginės su maždaug 100 litų bei asmens dokumentais.

Dar viena vagystė užregistruota trečiadienį: Širvintų gyv. V.G. parašė skundą dėl apvogto sodo namelio. Materialinė žala – 360 litų.

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Širvintose atsirado kišenvagių?"

  1. srwer parašė:

    ignacas triuksmawo namuose 😀

Comments are closed.

scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+