Rugpjūčio 6 d. užregistruoti net du moterų pareiškimai dėl fizinio skausmo sukėlimo

Rugpjūčio 3 – rugpjūčio 9 d. įvykių suvestinė parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 3 ikiteisminiai tyrimai.

     Rugpjūčio 3 d. vyras (gim. 1987 m.), gyv. Ukmergės r., Pabaisko sen., Kulniškių k., vairavo dviratį, Širvintų r., Širvintų m., Plento g., būdamas neblaivus, kai nustatytas 1,95 promilės girtumas. Surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

     Rugpjūčio 6 d.  surašyti du adminstracinio nusižengimo protokolai: vyrui (gim. 1963 m.), gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Vazgūnų k., vairavo dviratį neblaivus, kai nustatytas 1,21 promilės neblaivumas, Širvintų r., Zibalų sen., Vazgūnų k. ir dar vienas moteriai (gim. 1974 m.), gyv. Širvintose, kuri būdama neblaivi Širvintose, Plento g. vairavo automobilį OPEL ZAFIRA, kai nustatytas 0,78 promilės neblaivumas.

Tą pačią rugpjūčio 6 d. užregistruoti du pareiškimai dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo kai veiką padaryta savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.

Moteris (gim. 1989 m.), gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Družų k. pateikė pareiškimą, kad 2022-08-06 apie 06 val. 10 min. neblaivus (1,03 promilės) sugyventinis (gim. 1979 m.), namuose konflikto metu rankomis griebė jai už kaklo ir ją smaugė, vėliau rankomis stvėrė už plaukų, pargriovė ant lovos ir iš galvos trenkė jai į kairįjį skruostą, tokiais savo veiksmais sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar vienas pareiškimas užregistruotas iš moters (gim. 1985 m.), gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Družų k. 2022-08-06 apie 20 val. 30 min. tarp jos ir sutuoktinio (gim. 1982 m.), kilo žodinis konfliktas, kuriuo metu vyras vieną kartą iš kojos spyrė jai į kairį skruostą, dėl ko ji patyrė fizinį skausmą. Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 8 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2022-08-08 apie 10.36 val.   Širvintų r., Jauniūnų sen., Skėterių k., vyras (gim. 1991 m.), gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k., vairavo automobilį OPEL ASTRA, būdamas neblaivus, kai nustatytas 2,76 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo, kai asmuo vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio.

lovos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top